BAKAN TEKİN, ADANA'DA OKULLARI ZİYARET ETTİ  
BAKAN TEKİN, ADANA'DA OKULLARI ZİYARET ETTİ

BAKAN TEKİN, ADANA'DA OKULLARI ZİYARET ETTİ

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Adana Kız Lisesi ve İsmail Hazar İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Adana'daki temasları kapsamında okul ziyaretlerinde bulundu.
 
Bakan Tekin'in ilk durağı Adana Kız Lisesi oldu. Ziyaretinde öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Bakan Tekin, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Tekin, ardından okulun öğretmenler odasında eğitimcilerle bir araya gelerek görüş ve önerileri dinledi.
 
Bakan Tekin daha sonra İsmail Hazar İlkokuluna geçti. Tekin, burada da öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı. Sınıfları gezen Tekin, öğrencilerle görüşmesinin ardından okulun öğretmenler odasında 60 öğretmenin katılımıyla bir buluşma gerçekleştirdi. Tekin buluşmada eğitimcilerle istişarelerde bulundu.
 
Diğer yandan Tekin, farklı okullarda görev yapan ve doğum günleri aynı tarihe denk gelen 15 öğretmene sürpriz yaparak doğum günlerini kutladı, öğretmenlere çeşitli hediyeler verdi.

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.