BAKAN ÖZER: ÖĞRENCİLERİMİZİN ACISINI YÜREĞİMİZDE DERİNDEN HİSSEDİYORUZ  
BAKAN ÖZER: ÖĞRENCİLERİMİZİN ACISINI YÜREĞİMİZDE DERİNDEN HİSSEDİYORUZ

BAKAN ÖZER: ÖĞRENCİLERİMİZİN ACISINI YÜREĞİMİZDE DERİNDEN HİSSEDİYORUZMillî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapanış ve 50 Ar-Ge Merkezinin Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, "Sözlerime başlarken bugün sabah Afyonkarahisar'da meydana gelen elim trafik kazasında hayatını kaybeden 5 öğrencimizin acısını yüreğimizde derinden hissettiğimizi ifade etmek istiyorum. Evlatlarımıza Allah'tan rahmet; yakınlarına, ailelerine ve öğretmenlerine sabrıcemil diliyorum." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Bakan Mahmut Özer, Afyonkarahisar'da öğrenci servisinin devrilmesi sonucu hayatını kaybedenler için başsağlığı mesajı yayımladı.

Özer mesajında, "Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yitirdiğimiz canlarımızın acısını kalbimizde hissediyoruz. Evlatlarımıza Allah'tan rahmet, aileleri, yakınları ve öğretmenlerine sabır ve başsağlığı dilerim." dedi.

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.