Ödül Alan Kurumlar


 

Ekipler

 

2012-2013

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ(üç okul arasında paylaşılmıştır.)
AYDIN/Nazilli Aşağı Yakacık İlköğretim Okulu
İSTANBUL/Tuzla Vala Gedik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi
MANİSA/Merkez Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ(dört okul arasında paylaşılmıştır.)
ADIYAMAN/Kahta Mevlana Ortaokulu
ANTALYA İl Milli Eğitim Müdürlüğü
MUŞ/Merkez Muş Anadolu İmam Hatip Lisesi
ZONGULDAK/Kdz.Ereğli Ormanlı İlkokulu/Ortaokulu

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ(üç okul arasında paylaşılmıştır.)
MERSİN/Tarsus Şehit Yurdakul Alcan Ortaokulu
KAYSERİ/Talas Yavru Vatan Anaokulu

TOKAT/Merkez Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

 

 

2011-2012

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Merkez Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu TEKİRDAĞ
Merkez Necip Güngör Kısaparmak Ticaret Meslek Lisesi ELAZIĞ
Atatürk İlköğretim Okulu Körfez/ KOCAELİ
Merkez Avukat Cevat Aldemir İlköğretim Okulu AYDIN

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
Anadolu İmam Hatip Lisesi Gemlik /BURSA
75.Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Çiğli/ İZMİR
Eğitim Uygulama Okulu Erbaa/ TOKAT
Merkez Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu MUŞ

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Reşadiye Yurttaşlar İlköğretim Okulu Talas/ KAYSERİ
Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu Sincan/ ANKARA
İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Aladağ /ADANA
Merkez Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu TRABZON

TEŞVİK ÖDÜLÜ
İl Millî Eğitim Müdürlüğü ANTALYA
Ayvalık Atatürk İlköğretim Okulu BALIKESİR

 

 

2010-2011

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi TEKİRDAĞ
Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü KOCAELİ
Özel Gençlik İlköğretim Okulu Meram/ KONYA
Kadıgüllü Şehit Halit Aksu İÖO Sarıkaya / YOZGAT

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Nilüfer İş Okulu BURSA
Yarımbağ İlköğretim Okulu Samsat/ ADIYAMAN
MEV Gökkuşağı EÇEM Anaokulu ve İÖO Yenimahalle/ ANKARA
Kız Teknik ve Meslek Lisesi Toroslar/ MERSİN
Rehberlik ve Araştırma Merkezi Erbaa/ TOKAT

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu Yüreğir/ ADANA
Namık Kemal İlköğretim Okulu DÜZCE
Mesleki Eğitim Merkezi Gerede /BOLU
Zonguldak Kız Teknik Ve Meslek Lisesi ZONGULDAK
Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi ELAZIĞ

TEŞVİK ÖDÜLÜ
Sultanhisar Zafer İlköğretim Okulu AYDIN
Şehit Erhan Çakmak İlköğretim Okulu Gelendost /ISPARTA
Şehit Kemal Özalper Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MALATYA
Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi BARTIN
Narlı YIBO  Laçin /ÇORUM
Kazım Şanöz İlköğretim Okulu Muratpaşa /ANTALYA

 

 

2009-2010

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
(dört okul arasında paylaşılmıştır)
Yeşilyayla Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Yıldırım/ BURSA
Mustafa Germirli Anadolu İmamhatip Lisesi Kocasinan /KAYSERİ
İl Millî Eğitim Müdürlüğü MERSİN
Zonguldak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ZONGULDAK

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
(beş okul arasında paylaşılmıştır)
Özel Samanyolu Ülkü Ulusoy İlköğretim Okulu Sincan /ANKARA
Cumhuriyet İlköğretim Okulu Kürtün /GÜMÜŞHANE
Meslekî Eğitim Merkezi Eğirdir /ISPARTA
Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Kız Teknek ve Meslek Lisesi Konak/  İZMİR
Atakent İlköğretim Okulu Çorlu /TEKİRDAĞ

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
(dört okul arasında paylaşılmıştır)
Cengiz Topel Anaokulu Muratpaşa / ANTALYA
Kara Hasanpaşa İlköğretim Okulu Dörtyol /HATAY
Yunus Emre İlköğretim Okulu Derince /KOCAELİ
İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Niksar /TOKAT

TEŞVİK ÖDÜLÜ
Hazım Kulak Anadolu Lisesi AKSARAY
Bolu Ticaret Meslek Lisesi BOLU
60. Yıl İlköğretim Okulu ELAZIĞ
Aydınlıkevler İlköğretim Okulu KARABÜK
Mehmet Beğen İlköğretim Okulu Meram /KONYA
Dr. Ömer Faruk Meriç İlköğretim Okulu MANİSA
Sungu Hürriyet İlköğretim Okulu MUŞ

 

 

 

2008-2009

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ (üç okul arasında paylaşılmıştır)
Esendere İlköğretim Okulu Kâhta /ADIYAMAN
İpek Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi BURSA
Merkez 75. Yıl İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu ELAZIĞ

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ (dört okul arasında paylaşılmıştır)
Merkez Ticaret Meslek Lisesi ve Adalet Meslek Lisesi ANTALYA
İzmir Kız Lisesi İZMİR
Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu NEVŞEHİR
Toroslar Hüseyin Okan Merzeci Lisesi MERSİN

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ (altı okul arasında paylaşılmıştır)
Anadolu Meslek Gıda Teknolojisi Pastacılık Meslek Lisesi Mamak /ANKARA
Köksal Toptan Lisesi BARTIN
Yığılca Kırık İlköğretim Okulu DÜZCE
Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu EDİRNE
Gazi Osman Paşa Lisesi TOKAT
Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi Ereğli/ ZONGULDAK

TEŞVİK ÖDÜLÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bozüyük / BİLECİK
Mehmet Yıldız İlköğretim Okulu BURDUR
Şehit Öğretmen Ahmet Onay İlköğretim Okulu Ümraniye/  İSTANBUL
Mehmet Emin Bitlis İlköğretim Okulu İlköğretim Okulu MALATYA
T.B.M.M. 85.Yıl Çok Programlı Lisesi MANİSA
Alparslan YİBO MUŞ
Doğuş Çay İlköğretim Okulu RİZE
Bereket YİBO Salıpazarı /SAMSUN
Tekirdağ Anadolu Lisesi TEKİRDAĞ

 

 

2007-2008

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Kemal Yurtbilir İşitme Engelliler Meslek Lisesi Altındağ / ANKARA

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
(üç okul arasında paylaşılmıştır)
Özel Serhat İlköğretim Okulu EDİRNE
Süleyman Demirel Fen Lisesi ISPARTA
Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi Karşıyaka / İZMİR

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
(dört okul arasında paylaşılmıştır)
Hasan Güçlü Ticaret Meslek Lisesi Serik / ANTALYA
Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi BARTIN
Çağdaş Yaşam Kız YİBO HAKKARİ
İmam Hatip Lisesi ve Anadolu  İmam Hatip Lisesi TOKAT

TEŞVİK ÖDÜLÜ
Karamanlı Lisesi BURDUR
Hürriyet Anadolu Teknik, Anadolu Meslek ve Endüstri Meslek Lisesi Osmangazi /BURSA
75. Yıl Merkez İMKB YİBO ELAZIĞ
Şehit Kamil Türkan Mehmet Akcan İlköğretim Okulu GAZİANTEP
Hüseyin Kahya YİBO KIRIKKALE
İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Gölcük /KOCAELİ
Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi ŞANLIURFA
Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Ereğli/ ZONGULDAK

 

 

2006-2007

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Göztepe Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi İZMİR

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
Ç. Yaşam Zekavet Behçet Gürcan İlköğretim Okulu Turhal /TOKAT

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
(İki okul arasında paylaşılmıştır)
Mollakendi İlköğretim Okulu ELAZIĞ
Ovaakça Şarık Tara An. Tek. Lise, Tek. Lise ve End. Mes. Lisesi Osmangazi/ BURSA

TEŞVİK ÖDÜLÜ
Fatih İlköğretim Okulu AMASYA
İstiklal İlköğretim Okulu BARTIN
Özlem Kayalı İlköğretim Okulu ÇANAKKALE
İsmetpaşa İlköğretim Okulu DİYARBAKIR
Bulancak An. Tek. Lise-An. Mes. L.-Mes. L. ve End. Mes. Lisesi GİRESUN
Kadırga Anadolu Meslek Lisesi ve Teknik Lise ve End. Mes. L. İSTANBUL
Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu NEVŞEHİR
İrfan Macar İlköğretim Okulu TEKİRDAĞ

 

 

2005-2006

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Özel Gökkuşağı Koleji Bahçelievler /İSTANBUL

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
Mazhar Zorlu Anadolu Teknik ve Plastik Endüstri Meslek Lisesi Bornova/İZMİR

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ (İki okul arasında paylaşılmıştır)
Şehit Öğretmen Aydın Yılmaz İlköğretim Okulu Meriç/EDİRNE
Mehmet Öngel İlköğretim Okulu Havza/SAMSUN

TEŞVİK ÖDÜLÜ
Gülveren Lisesi ANKARA
Zafer Anaokulu ANTALYA
Anadolu Seramik Meslek Lisesi ve Meslek Lisesi Bozüyük/BİLECİK
Deşdemir Ayşe Başar İlköğretim Okulu Bekilli /DENİZLİ
Halitpaşa İlköğretim Okulu Sarıkamış/KARS
Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi Milas /MUĞLA
Anadolu Teknik, Teknik lise ve Endüstri Meslek Lisesi TOKAT
Sandallar İlköğretim Okulu Çaycuma/ZONGULDAK

 

Kurumlar

 

2012-2013

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ(iki okul arasında paylaşılmıştır.)
ŞANLIURFA/Merkez Özel Çağlayan İlkokulu/Ortaokulu
BARTIN/Merkez Toki Ortaokulu

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ(dört okul arasında paylaşılmıştır.)
İSTANBUL/Bağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu
MERSİN/Yenişehir Suphi Öner Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
ANTALYA/Muratpaşa Hanım Ömer Çağıran İlköğretim Okulu
ZONGULDAK/Alaplı Kasımlı İlkokulu/Ortaokulu

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ(üç okul arasında paylaşılmıştır.)
TOKAT/Merkez Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi
BALIKESİR/Ayvalık Atatürk İlkokulu
ANKARA/Çankaya Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi

TEŞVİK ÖDÜLÜ
KAYSERİ/Talas Derviş Güneş İlköğretim Okulu

 

 

2011-2012

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Pilot Binbaşı Ali Tekin İlköğretim Okulu Tepebaşı/ ESKİŞEHİR
İMKB Mersin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Akdeniz /MERSİN
Kumluca Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Ulus /BARTIN

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
Çakıralan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Havza /SAMSUN
Şehit Erhan Çakmak İlköğretim Okulu Gelendost ISPARTA
Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi Altındağ ANKARA

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Merkez TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi BİNGÖL
Şehit Binbaşı Mahmut Şahin İlköğretim Okulu Talas/ KAYSERİ
Merkez Erol Bilecik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi HATAY
Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi ÇANAKKALE

TEŞVİK ÖDÜLÜ
Hanım-Ömer Çağıran İlköğretim Okulu Muratpaşa/ ANTALYA
Remzi Doğan İlköğretim Okulu Gaziemir/ İZMİR

 

 

2010-2011

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Özel Yıldırımhan İlköğretim Okulu Yenişehir/ MERSİN
Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Anaokulu Kepez/ ANTALYA
Bartın Halk Eğt. Merk. ve Akşam Sanat Okulu BARTIN
Kadırga Tek. ve Endüstri Meslek Lisesi Fatih/ İSTANBUL

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Özel Enderun Lisesi Karatay/ KONYA
Adıyaman İMKB İlköğretim Okulu ADIYAMAN
Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü TOKAT
Anadolu Lisesi Ereğli /ZONGULDAK

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Abidinpaşa Tek. ve Ends. Mes. Lisesi Mamak/ ANKARA
Kanuni Anadolu Lisesi TRABZON
M.K. Coşkunöz Tek. ve End. Mes. Lis. Nilüfer/ BURSA
Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi BALIKESİR
Ülkü İlköğretim Okulu ISPARTA
Rotary Ticaret Meslek Lisesi Çiğli/ İZMİR

TEŞVİK ÖDÜLÜ
Milliyet Anadolu Öğretmen Lisesi ERZİNCAN
İl Özel İdaresi Bilim Sanat Merkezi KIRIKKALE
Adnan Menderes  Anaokulu Odunpazarı/  ESKİŞEHİR
Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Malkara /TEKİRDAĞ
Çanakkale Anadolu Lisesi ÇANAKKALE

 

 

 

 

2009-2010

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
(dört okul arasında paylaşılmıştır)
Mehmet Akif Ersoy Anaokulu Kepez/  ANTALYA
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Osmangazi /BURSA
Çengelköy Lisesi Üsküdar /İSTANBUL
9 Mart İlköğretim Okulu Çayeli/ RİZE

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
(dört okul arasında paylaşılmıştır)
Latife Hanım Anaokulu Nazilli /AYDIN
Karşıyaka Anaokulu Karşıyaka /İZMİR
Özel Gençlik İlköğretim Okulu Meram /KONYA
Mehmetçik İlköğretim Okulu Çorlu /TEKİRDAĞ

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
(beş okul ve bir kurum arasında paylaşılmıştır)
Yenituran İlköğretim Okulu Altındağ /ANKARA
Atatürk İlköğretim Okulu BALIKESİR
Tayfur Bayar Lisesi Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Atakent İlköğretim Okulu Dalaman/ MUĞLA
Başöğretmen İlköğretim Okulu ORDU

TEŞVİK ÖDÜLLERİ
İMKB İlköğretim ADIYAMAN
Halk Eğitim Merkezi ve ASO BARTIN
Ülkü İlköğretim Okulu ISPARTA
Elvanlı İlköğretim Okulu Erdemli /MERSİN
Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu ŞANLIURFA
Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler İlköğretim Okulu TOKAT
Anadolu Lisesi Ereğli /ZONGULDAK

 

 

2008-2009

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
(üç okul arasında paylaşılmıştır)
Merkez Fatih İlköğretim Okulu AMASYA
Mesleki Eğitim Merkezi Bornova/  İZMİR
Tekirdağ Anadolu Lisesi TEKİRDAĞ

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
(dört okul arasında paylaşılmıştır)
24 Eylül Anaokulu Bolvadin/ AFYONKARAHİSAR
Hazım Kulak Anadolu Lisesi AKSARAY
Anadolu Teknik - Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Tarsus/  MERSİN
Rehberlik ve Araştırma Merkezi RİZE

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
(altı okul ve bir kurum arasında paylaşılmıştır)
Merkez İlköğretim Okulu Kemer/  ANTALYA
Gazipaşa İlköğretim Okulu İnegöl/ BURSA
Orhangazi İlköğretim Okulu ESKİŞEHİR
Merkez Mavikent İlköğretim Okulu ISPARTA
Vali Erol Çakır Ticaret Meslek Lisesi Kartal / İSTANBUL
Tokat Bilim ve Sanat Merkezi TOKAT

TEŞVİK ÖDÜLLERİ
Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel İlköğretim Gölbaşı/  ANKARA
Cumhuriyet İlköğretim Okulu BARTIN
Atatürk İlköğretim Okulu Laçin/  ÇORUM
Milliyet Anadolu Öğretmen Lisesi Lisesi ERZİNCAN
Özel Gençlik İlköğretim Okulu KONYA
Şehit Kemal Özalper Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi MALATYA

 

 

2007-2008

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Bursa Anadolu Lisesi BURSA

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
(üç okul arasında paylaşılmıştır)
Özel Sanko Okulları GAZİANTEP
Mehmet Ali Lahur Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Karşıyaka/ İZMİR
Erenköy İlköğretim Okulu  Kadıköy / İSTANBUL

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
(üç okul ve bir kurum arasında paylaşılmıştır)
Gülveren Lisesi Mamak / ANKARA
Atatürk İlköğretim Okulu ANTALYA
50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu KOCAELİ
Tokat Öğretmenevi TOKAT

TEŞVİK ÖDÜLLERİ
24 Eylül Anaokulu Bolvadin /AFYON
Hazım Kulak Anadolu Lisesi AKSARAY
30 Ağustos İlköğretim Okulu ESKİŞEHİR
Namık Kemal İlköğretim Okulu KIRIKKALE
9 Mart İlköğretim Okulu Çayeli / RİZE
Tekirdağ Anadolu LiseTeknik Lisesi ve Endüstrisi TEKİRDAĞ
İMKB Anadolu Meslek Lisesi Alaplı /ZONGULDAK

 

 

2006-2007

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi ŞANLIURFA

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ (İki okul arasında paylaşılmıştır.)
Ayten Çağıran Anaokulu ANTALYA
Vehbi Koç İlköğretim Okulu İnegöl/BURSA

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ (İki okul arasında paylaşılmıştır.)
Nuh Çimento (Seka) İlköğretim Okulu KOCAELİ
Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu NEVŞEHİR

TEŞVİK ÖDÜLLERİ
Aydın Fen Lisesi AYDIN     
Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlköğretim Okulu BALIKESİR
Kocareis İlköğretim Okulu BARTIN
İbni Sina İlköğretim Okulu Kartal/ İSTANBUL
Öğretmen Kenan Gamsız İlköğretim Okulu Karşıyaka / İZMİR
Linyit İlköğretim Okulu KÜTAHYA
Rehberlik ve Araştırma Merkezi RİZE
Tekirdağ Anadolu Lisesi TEKİRDAĞ

 

 

2005-2006

 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Tophane Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi BURSA

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
Aydınlıkevler Ticaret Meslek ve Anadolu İletişim Meslek Lisesi Keçiören/ANKARA

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ (İki okul arasında paylaşılmıştır)
Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi BALIKESİR
Av. Mail Büyükerman Anaokulu ESKİŞEHİR

TEŞVİK ÖDÜLLERİ
Akçalı İlköğretim okulu BARTIN
Tekstil Anadolu Teknik ve Tekstil Meslek Lisesi Zeytinburnu/İSTANBUL
Anadolu Öğretmen Lisesi KAHRAMANMARAŞ
Seka İlköğretim Okulu KOCAELİ
Rehberlik Araştırma Merkezi RİZE
Kamil Korkmaz Zafer İlköğretim Okulu TEKİRDAĞ