DUYURULAR


<<< geri   

Anasayfa Duyurular #

RUSYA FEDERASYONU BURSLARINA NİHAİ OLARAK KABUL EDİLEN ADAYLARIN
EĞİTİM SÜRELERİ VE EĞİTİM GÖRECEKLERİ KURUMLARA İLİŞKİN BİLGİLER

Ad Soyad

Süre

Eğitim Göreceği Kurum

Berrin KURŞUN

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Moskova Devlet Kimya Teknolojisi Akademisi

Nazlı CEYLAN

"

Sankt-Peterburg Devlet Ekonomi ve Maliye Üniversitesi

Özlem ERDOĞAN

"

Voronej Devlet Üniversitesi

Işıl OĞAN

"

Voronej Devlet Üniversitesi

Murat ULUOĞLU

10 Aylık Araştırma

Voronej Devlet Üniversitesi

Suzan ULUOĞLU

10 Aylık Araştırma

Voronej Devlet Üniversitesi

Burcu Fadime DEĞİRMEN

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Rusya Halklar Dostluk Üniversitesi (Moskova)

Hüseyin UYGUR

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Rusya Halklar Dostluk Üniversitesi (Moskova)

İsmail Hakkı EFE

2 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Rusya Halklar Dostluk Üniversitesi (Moskova)

Tuğrul ÇAMAŞ

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Ural Devlet Üniversitesi (Yekaterinburg)

Volkan ÖZDEMİR

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Ural Devlet Üniversitesi (Yekaterinburg)

Tekin Aycan TAŞCI

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Ural Devlet Üniversitesi (Yekaterinburg)

Emre ÇETİNKAYA

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Rusya Ekonomik Akademisi

Ferhat KONYAR

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Rusya Devlet Petrol ve Gaz Üniversitesi (Moskova)

Arif İrfan ALTIOK

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Rusya Devlet Petrol ve Gaz Üniversitesi (Moskova)

Leyla Çiğdem DALKILIÇ

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Sankt-Peterburg Devlet Üniversitesi

İbrahim KÖREMEZLİ

10 Aylık Staj

Sankt-Peterburg Devlet Üniversitesi

Gülcan ALANOCAK

10 Aylık Staj

Sankt-Peterburg Devlet Üniversitesi

Evrim EKEN

10 Aylık Staj

Sankt-Peterburg Devlet Üniversitesi

Mehmet Bora PERİNÇEK

10 Aylık Staj

Moskova Devlet Uluslar Arası İlişkiler Enstitüsü

Özge BARUT

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Puşkin Rus Dili Devlet Enstitüsü (Moskova)

Duygu VAROL

3 Yıllık Lisansüstü Eğitim

Puşkin Rus Dili Devlet Enstitüsü (Moskova)

Hanife ÇAYLAK

10 Aylık Staj

Puşkin Rus Dili Devlet Enstitüsü (Moskova)

Deniz İSLAMOĞLU

10 Aylık Staj

Puşkin Rus Dili Devlet Enstitüsü (Moskova)

Elif ANTALYALI

10 Aylık Staj

Puşkin Rus Dili Devlet Enstitüsü (Moskova)

Merve Menşure VEZİR

10 Aylık Staj

Puşkin Rus Dili Devlet Enstitüsü (Moskova)

Yıldız SARGIN

10 Aylık Staj

Moskova Devlet Pedagojik Üniversitesi

Akın CİVELEK

10 Aylık Staj

Moskova Devlet Pedagojik Üniversitesi

Başak MERDAN

10 Aylık Staj

Moskova Devlet Pedagojik Üniversitesi

Fatma KAYSERİLİOĞLU

10 Aylık Staj

Rusya Devlet Pedagojik Üniversitesi (Sankt-Peterburg)

Funda ELMAZ

10 Aylık Staj

Rusya Devlet Pedagojik Üniversitesi (Sankt-Peterburg)

Seçkin ÇELEM

10 Aylık Staj

Rusya Devlet Pedagojik Üniversitesi (Sankt-Peterburg)

Recep YILMAZ

10 Aylık Staj

Rusya Devlet Pedagojik Üniversitesi (Sankt-Peterburg)

Bahar ÇETİNKAYA

10 Aylık Staj

Rusya Devlet Pedagojik Üniversitesi (Sankt-Peterburg)

Neslihan AYDINLI

10 Aylık Staj

Rusya Devlet Pedagojik Üniversitesi (Sankt-Peterburg)

Gazi ÖZTÜRK

10 Aylık Staj

Kursk Devlet Üniversitesi

Hakan KÖSEOĞLU

10 Aylık Staj

Kursk Devlet Üniversitesi

A.Umut BAĞSEVER

10 Aylık Staj

Kursk Devlet Üniversitesi

Özgür OBA

10 Aylık Staj

Kursk Devlet Üniversitesi

Mahmut ÇİNTİMUR

10 Aylık Staj

Kursk Devlet Üniversitesi

Funda ORAL

10 Aylık Staj

Kursk Devlet Üniversites

Esra DOĞAN

10 Aylık Staj

Kursk Devlet Üniversites

Serkan YILDIZHAN

10 Aylık Staj

Orel Devlet Üniversitesi

İzzet Burak ISSI

10 Aylık Staj

Orel Devlet Üniversitesi

Gizem COŞKUN

10 Aylık Staj

Orel Devlet Üniversitesi

Nuray ŞAHİNKAYA

10 Aylık Staj

Orel Devlet Üniversitesi

NOT: Mustafa ÖZTÜRK ve Özgür SEYRAN'ın burslarına ilişkin bilgiler henüz Bakanlığımıza bildirilmemiştir. Söz konusu bilgilerin Bakanlığımıza ulaşması durumunda adı geçenler ayrıca bilgilendirilecektir.