<<< geri   

nerdeyim

Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mülakat Sınav Sonucu

BŞR SIRA
ADI
SOYADI
BRANŞI
YABANCI DİLİ
GÖREV İLİ
GÖREV İLÇESİ
ADRESİ
BAŞARI PUANI
BAŞARI DURUMU
1 SELİM ÇELİK SINIF   BURDUR MERKEZ HALICILAR V.KİTAPCIGİL İ.O. 83,75 BAŞARILI
2 BAYRAM UĞLU SINIF   ADANA YÜREĞİR KÖKLÜCE KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU 82,25 BAŞARILI
3 ÖMER SAYGIN SINIF   ANKARA TEKNİKOKULLAR EĞİTEK A.Ö.L 78,75 BAŞARILI
4 MUSA ŞAHİN SINIF   MALATYA DARENDE YENİCE İLKÖĞRETİM OKULU 68,00 BAŞARILI
5 HABİB HİLAL SINIF   TOKAT ZİLE ÜÇKAYA İLKÖĞRETİM OKULU 63,25 BAŞARILI
1 MİHRİNUR ÖZDOĞAN ANA OKULU   ANKARA MAMAK YEŞİLTEPE İÖO. 70,00 BAŞARILI
2 HAMİDE HALE ÇETİNKAYA ANA OKULU   ANTALYA ALANYA AVSALLAR HALICI ORHAN İLKÖĞRETİM OKULU 59,00 BAŞARILI
1 MUZAFFER ÇEVEN İNGİLİZCE   DÜZCE AKÇAKOCA ANADOLU LİSESİ 87,50 BAŞARILI
2 ALİ HAYDAR ESENER İNGİLİZCE   KIRŞEHİR MERKEZ KIRŞEHİR LİSESİ 72,50 BAŞARILI
1 EROL GÖKÇE TARİH   AMASYA MERKEZ ANADOLU LİSESİ 73,75 BAŞARILI
1 ABDURRAHMAN ŞEREF DOĞRAMACI COĞRAFYA   MANİSA ALAŞEHİR HÜSNÜ ÖZAY İÖO. 81,50 BAŞARILI
2 İLHAN TEKİN COĞRAFYA   KAYSERİ DEVELİ TİCARET MESLEK LİSESİ 69,25 BAŞARILI
1 KADİRAĞA ÖNER RESİM   MERSİN TARSUS TARSUS DAMLAMA İLKÖĞRETİM OKULU 72,50 BAŞARILI
2 SABİT AYDIN RESİM   KAYSERİ KOCASİNAN NUH MEHMET KÜÇÜKÇALIK ANADOLU LİSESİ 65,00 BAŞARILI
1 MESUT KARADENİZ BEDEN EĞT.   BİLECİK MERKEZ REFİK ARSLAN ÖZTÜRK FEN LİSESİ 73,75 BAŞARILI
1 MİKTAT KARA GÖRME ENG.   K.MARAŞ MERKEZ ERTUĞRUL GAZİ GÖR.ENG.İ.Ö.O. 66,75 BAŞARILI
2 BAKİ GENEŞKE GÖRME ENG.   K.MARAŞ MERKEZ ERTUĞRUL GAZİ GÖRME ENG. İ.Ö.O. 62,50 BAŞARILI
1 NESLİHAN KATRANCI ZİH. ENG.   DENİZLİ MERKEZ ÇAMLIK İLKÖĞRETİM OKULU VE MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ 63,75 BAŞARILI
1 CENGİZ GÜNEY ALMANCA   GİRESUN MERKEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ 61,25 BAŞARILI
2 BEYHAN SÜNGER ALMANCA   KAYSERİ MELİKGAZİ 50.YIL DEDEMAN İLKÖĞRETİM OKULU 58,75 BAŞARILI
3 MEHMET ÖZGÜR ALMANCA   MALATYA YEŞİLYURT KOLUKISA ANADOLU LİSESİ 57,50 BAŞARILI
1 LATİF GÜMÜŞ MOTOR   YOZGAT ŞEFAATLI MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ 72,50 BAŞARILI
2 OSMAN SÜTPINAR MOTOR   NEVŞEHİR MERKEZ MESLEKİ EĞİTİM MEREKEZİ 62,50 BAŞARILI
3 MEHMET SARIOĞLU MOTOR   NİĞDE BOR ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 62,00 BAŞARILI
1 SELMAN ÇAMDEVİREN MOBİLYA   MERSİN SİLİFKE SİLİFKE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ. 62,50 BAŞARILI
2 SEFA IŞIK MOBİLYA   KONYA MERAM KONYA EĞT.HİZ.MRK.(ASO) MD. 60,50 BAŞARILI
1 SEVİM ÖZGÜR KUAFÖRLÜK   ANKARA ÇANKAYA ALİYE YAHŞİ AND.MES.LİS. 67,50 BAŞARILI
1 AYŞEGÜL BOZDAĞLIOĞLU REHBERLİK   İZMİR BUCA ALİ KUŞÇU İÖO 86,25 BAŞARILI
2 GÜNGÖR ŞEKEROĞLU REHBERLİK   ÇORUM MERKEZ MİMAR SİNAN LİSESİ 76,25 BAŞARILI
3 SİBEL TÜRKOĞLU REHBERLİK   ANKARA KEÇİÖREN MECİDİYE İÖO. 76,25 BAŞARILI
4 İBRAHİM YAĞAN REHBERLİK   MANİSA SARUHANLI ANADOLU LİSESİ 75,00 BAŞARILI
5 SEVGİ BAL REHBERLİK   ANKARA ETİMESGUT TOPLUKONUT İÖO. 72,50 BAŞARILI
6 EMİR HASAN MEHEKLİ REHBERLİK   AYDIN MERKEZ M, AKİF ERSOY LİSESİ 71,25 BAŞARILI
7 MEHMET ALİ BULUT REHBERLİK   ZONGULDAK MERKEZ UZUNMEHMET İŞİTME ENGELLİLER İÖO. 70,00 BAŞARILI
8 ŞAFAK ERDOĞAN REHBERLİK   ADANA CEYHAN MUSTAFABEYLİ Y.İ.B.O 70,00 BAŞARILI
9 MURAT AKTAŞ REHBERLİK   ÇANKIRI MERKEZ TOBB İLKÖĞ.OKULU 70,00 BAŞARILI
10 MEHMET TUTAR REHBERLİK   BURSA İNEGÖL TURGUTALP A.LİS. 68,75 BAŞARILI
11 FARUK BEYRİBEY REHBERLİK   ANKARA POLATLI SEVİM ARAS İÖO. 68,75 BAŞARILI
12 İSMAİL ATEŞ REHBERLİK   TOKAT MERKEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ 67,50 BAŞARILI
13 VEYSEL ERENOĞLU REHBERLİK   MALATYA MERKEZ MELEKBABA İLKÖĞRETİM OKULU 67,50 BAŞARILI
14 ALİ ERDEM REHBERLİK   ANKARA ALTINDAĞ AYŞE NUMAN KONAKÇI İÖO. 66,25 BAŞARILI
15 MÜRSEL GENÇOSMANOĞLU REHBERLİK   ANKARA MAMAK DERBENT İÖO. 66,25 BAŞARILI
16 ERDOĞAN ERCAN REHBERLİK   BARTIN ULUS ULUS HASANDEDE İ.Ö.O. 66,25 BAŞARILI
17 AHMET NURİ TEMEL REHBERLİK   AĞRI MERKEZ TİCARET MESLEK LİSESİ 66,25 BAŞARILI
18 ARZU YÖRÜK REHBERLİK   ANKARA YENİMAHALLE YEŞİLEVLER İÖO. 65,00 BAŞARILI
19 BURHAN ÇAL REHBERLİK   ÇANKIRI MERKEZ REHBERLİK ARAŞT.MERK. 62,50 BAŞARILI
20 EROL ÇINAR REHBERLİK   MERSİN SİLİFKE SİLİFKE YEŞİLOVACIK İLKÖĞRETİM OKULU 62,50 BAŞARILI
21 AZİZ ERGÜL REHBERLİK   İSTANBUL K.ÇEKMECE FAHRETTİN KERİM GÖKAY AND.LİS. 61,25 BAŞARILI
22 VELİ ŞAHAN REHBERLİK   ESKİŞEHİR MERKEZ Ş.ALİ GAFFAR OKKAN İ.Ö.O 61,25 BAŞARILI
23 MUSTAFA ŞEN REHBERLİK   İSTANBUL ÜMRANİYE HAŞİM İŞCAN İLKÖĞRET.OK. 57,50 BAŞARILI
24 İBRAHİM SÜZÜK REHBERLİK   DENİZLİ MERKEZ MEHMET AKİF ERSOY LİSESİ 56,25 BAŞARILI
25 CEMİL ÇETİN REHBERLİK   KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ LÜLEBURGAZ İLKÖĞRETİM OKULU 55,00 BAŞARILI
26 MEHMET ASA REHBERLİK   MERSİN SİLİFKE SİLİFKE REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ. 55,00 BAŞARILI
27 HASAN AKKAYA REHBERLİK   KONYA KULU KULU MESLEKİ VE TEK.EĞT.MRK. 53,75 BAŞARILI
1 MEHMET TÜTÜNCÜOĞLU FİZİK   ÇORUM UĞURLUDAĞ YENİYAPAN İLKÖĞRETİM OKULU 88,75 BAŞARILI
1 HASAN FEHMİ BOZ SINIF ALMANCA BİNGÖL MERKEZ YENİKÖY İLKÖĞRETİM OKULU 87,50 BAŞARILI
2 İLKNUR BAŞKAYA SINIF ALMANCA TRABZON AKÇAABAT FINDIKLI İLKÖĞRETİM OKULU 86,25 BAŞARILI
3 İNCİSER GÖKGÖZ SINIF ALMANCA ANKARA ALTINDAĞ HALK EĞİTİM MERKEZİ 83,75 BAŞARILI
4 VESİLE FİGEN HACIBEKİROĞLU SINIF ALMANCA İSTANBUL B.EVLER EMİR SULTAN İLKÖĞRET. 81,25 BAŞARILI
5 OSMAN UZUN SINIF ALMANCA İZMİR KONAK İYİBURNAZ İÖO 81,25 BAŞARILI
6 LEVENT ÇAKIR SINIF ALMANCA ÇORUM BAYAT ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU 80,00 BAŞARILI
7 ÖZLEN CEMİLE YAPAR SINIF ALMANCA İZMİR MENEMEN EROL TARAKÇIOĞLU İÖO 78,75 BAŞARILI
8 AHMET DEMİREZ SINIF ALMANCA ANKARA YENİMAHALLE MEMLİK KÖYÜ İÖO. 77,50 BAŞARILI
9 ŞENGÜL EREN SINIF ALMANCA MANİSA MERKEZ SARMA İÖO. 77,50 BAŞARILI
10 BİRGÜL KÖROĞLU SINIF ALMANCA TRABZON AKÇAABAT BENLİTAŞ İLKÖĞRETİM OKULU 76,75 BAŞARILI
11 MANOLYA TÖREN SINIF ALMANCA İZMİR FOÇA YENİFOÇA REHA MİDİLLİ İÖO 75,75 BAŞARILI
12 ATİLLA SABAN SINIF ALMANCA K.MARAŞ GÖKSUN ÇAMDERE İ.Ö.O. 75,00 BAŞARILI
13 SELMA İLHAN SINIF ALMANCA ANTALYA ELMALI SALUR İLKÖĞRETİM OKULU 75,00 BAŞARILI
14 HASAN HÜSEYİN ÖZTAŞ SINIF ALMANCA KIRIKKALE MERKEZ VALİ B.ÇELİK İŞİTME ENG.İLKÖĞR.OK. 75,00 BAŞARILI
15 ESRA KOÇ SINIF ALMANCA İZMİR MENEMEN ATATÜRK İÖO 75,00 BAŞARILI
16 NURAN KAYA SINIF ALMANCA SAMSUN HAVZA ARSLANÇAYIRI KÖYÜ İÖO. 73,75 BAŞARILI
17 NURAN ÖZTÜRK SINIF ALMANCA MERSİN MERKEZ MERSİN ANAFARTALAR İLKÖĞRETİM OKULU 73,25 BAŞARILI
18 ZEYNEP TAŞKIN SINIF ALMANCA ANKARA KEÇİÖREN 23 NİSAN İÖO. 72,50 BAŞARILI
19 HÜSEYİN ACAR SINIF ALMANCA ANKARA ALTINDAĞ HÜSEYİN GÜLLÜ CEYLAN İÖO. 72,50 BAŞARILI
20 ALİ ARİF DOĞAN SINIF ALMANCA İSTANBUL ŞİŞLİ İZZETPAŞA İLKÖĞRETİM OK. 72,00 BAŞARILI
21 AYFER YÜCETAŞ SINIF ALMANCA KARAMAN MERKEZ 19 MAYIS İLKÖĞRETİM OKULU 71,50 BAŞARILI
22 ERCAN BOLAT SINIF ALMANCA ÇORUM ALACA ÇÖPLÜ İLKÖĞRETİM OKULU 71,25 BAŞARILI
23 MUSTAFA KEMAL KÖÇEK SINIF ALMANCA İSTANBUL ÜSKÜDAR TÜRKAN SEDEFOĞLU İLKÖĞRET.OK 70,75 BAŞARILI
24 FATMA ÖZDEMİR SINIF ALMANCA ANKARA ÇANKAYA MİSAK-I MİLLİ İÖO. 70,00 BAŞARILI
25 HAKAN NİZAMOĞLU SINIF ALMANCA İSTANBUL BEŞİKTAŞ DİKİLİTAŞ MEHMETÇİK İLKÖĞRETİM OK. 70,00 BAŞARILI
26 HAVA ŞENTÜRK SINIF ALMANCA ANKARA ÇANKAYA TİMUR İÖO. 70,00 BAŞARILI
27 METİN KAL SINIF ALMANCA TOKAT MERKEZ ÇAT İLKÖĞRETİM OKULU 69,50 BAŞARILI
28 SÜMEYYE YAŞAR MOR SINIF ALMANCA KONYA MERAM MERAM HARMANCIK A.HAŞHAŞ İÖO 68,75 BAŞARILI
29 ÜMİT ÇİĞDEM SINIF ALMANCA İSTANBUL BAĞCILAR M.E.V.60 YIL UÇANEVLER İLKÖĞRETİM OK. 68,75 BAŞARILI
30 HAKAN ÖZKALKAN SINIF ALMANCA TEKİRDAĞ ŞARKÖY MÜREFTE İLKÖĞRETİM OKULU 68,25 BAŞARILI
31 ÖMER FARUK ÖZDER SINIF ALMANCA İSTANBUL SARIYER CUMHURİYET İLKÖĞRT.OK. 67,50 BAŞARILI
32 ZELİHA ÖZENÇ SINIF ALMANCA AYDIN MERKEZ TEPEKÖY İÖO 67,50 BAŞARILI
33 ERCAN SERBEST SINIF ALMANCA BURSA OSMANGAZİ SÖNMEZ İLKÖĞ.OK. 67,50 BAŞARILI
34 GELENGÜL ERKEN SINIF ALMANCA ÇORUM ORTAKÖY KARAHACİP İLKÖĞRETİM OKULU 67,50 BAŞARILI
35 GÜLPARE ÖZKAYA SINIF ALMANCA ADANA YÜREĞİR Ş.ALİ GAFFAR OKAN İ.Ö.O. 67,50 BAŞARILI
36 SACİDE AKÇIL SINIF ALMANCA ANKARA POLATLI TÜRKOĞLU İÖO. 67,25 BAŞARILI
37 İRFAN YILMAZER SINIF ALMANCA İSTANBUL PENDİK ÖĞRETMENEVLERİ İLKÖĞRT. 66,75 BAŞARILI
38 BEDİA YILDIRIM SINIF ALMANCA KIRIKKALE BALIŞEYH ŞEHİT SEZAİ ERGÜL İLKÖĞRETİM OK. 66,75 BAŞARILI
39 AYLA YENİTÜRK SINIF ALMANCA İZMİR KARŞIYAKA CEMİL ATLAS İÖO 66,25 BAŞARILI
40 PERVİN KARAAĞAÇ SINIF ALMANCA ANKARA MAMAK KUVAYİ MİLLİYE İÖO. 66,25 BAŞARILI
41 EBUBEKİR ÇAVDAR SINIF ALMANCA ÇORUM UĞURLUDAĞ KIZAĞILI İLKÖĞRETİM OKULU 66,25 BAŞARILI
42 FATMA KANDAZ (DURSUN) SINIF ALMANCA İSTANBUL KAĞITHANE CUMHURİYET İLKÖĞRT.OK. 66,25 BAŞARILI
43 SEBİLE GÜROCAK SINIF ALMANCA MERSİN MERKEZ MERSİN TOROSLAR İLKÖĞRETİM OKULU 65,50 BAŞARILI
44 DİDEM SARPBELLİ SINIF ALMANCA MANİSA SOMA MEHMET AKİF ERSOY İÖO. 65,00 BAŞARILI
45 MUSA BUDAK SINIF ALMANCA MERSİN MERKEZ MERSİN MİMAR SİNAN İLKÖĞRETİM OKULU 65,00 BAŞARILI
46 ÜFTADE KANTAŞ SINIF ALMANCA MERSİN TARSUS TARSUS HAYRUNİSA KÖYLÜGİL İLKÖĞ.OK. 64,75 BAŞARILI
47 ÖNDER YASİN SINIF ALMANCA KIRIKKALE MERKEZ M.ALİ EREN İLKÖĞRETİM OKULU 64,50 BAŞARILI
48 ERHAN ÇELİK SINIF ALMANCA İZMİR ÖDEMİŞ HATİPOĞLU MUSTAFA ERDEM İÖO 63,75 BAŞARILI
49 ENGİN MONUŞ SINIF ALMANCA KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞI KALEEVCİ İLKÖĞRETİM OKULU 63,75 BAŞARILI
50 MEHMET AKDEMİR SINIF ALMANCA İZMİR KONAK KADİFEKALE İÖO 63,75 BAŞARILI
51 NURŞİN YAVUZ SINIF ALMANCA SAMSUN ÇARŞAMBA YEŞİLIRMAK MAH.FATİH İÖO. 63,75 BAŞARILI
52 MEHMET KÜÇÜK SINIF ALMANCA KOCAELİ KÖRFEZ ANADOLU İÖO. 63,75 BAŞARILI
53 AHMET EKİZ SINIF ALMANCA KÜTAHYA TAVŞANLI YÖRGÜÇ İ.Ö.O. 63,25 BAŞARILI
54 FATMA KOÇYILMAZ SINIF ALMANCA KAYSERİ AKKIŞLA GÖMÜRGEN DERVİŞ ÇAKIRTEKİN İLKÖĞRETİM OKULU 62,50 BAŞARILI
55 MUHAMMET İSLAM DAŞÇI SINIF ALMANCA OSMANİYE MERKEZ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKÖĞRETİM OKULU 62,00 BAŞARILI
56 ERTAN ÇOBAN SINIF ALMANCA ANKARA KEÇİÖREN ATAPARK İÖO. 61,75 BAŞARILI
57 MUSTAFA ALKAYA SINIF ALMANCA HATAY ANTAKYA ŞENKÖY İLKÖĞRETİM OKULU 61,50 BAŞARILI
58 ABDULLAH BEDİR SINIF ALMANCA SAMSUN TERME SAKARLI ÇAMLIK İLKÖĞ.OKULU 61,50 BAŞARILI
59 KADER YILDIRIM-ŞAHİN SINIF ALMANCA ŞANLIURFA MRK. YAVUZ SELİM İÖO 61,25 BAŞARILI
60 DOĞAN BEKARLAR SINIF ALMANCA MUĞLA KAVAKLIDERE MENTEŞE İÖO. 61,25 BAŞARILI
61 KAĞAN ÖZTÜRK SINIF ALMANCA KONYA SELÇUKLU SELÇUKLU TEPEKÖY İÖO 61,25 BAŞARILI
62 SALİH TACAR SINIF ALMANCA İSTANBUL KARTAL EMİR SENCER İLKÖĞRETİM OK. 60,00 BAŞARILI
63 İSMAİL ORMAN SINIF ALMANCA ANKARA ÇANKAYA SÜLEYMAN UYAR İÖO. 60,00 BAŞARILI
64 HÜSEYİN ÖZTÜRK SINIF ALMANCA ANKARA POLATLI YUKARI HACIOSMANOĞLU İÖO. 60,00 BAŞARILI
65 FATMA GÜL ARZU BENDLER SINIF ALMANCA SİİRT MERKEZ 75.YIL İLKÖĞRETİM OKULU 60,00 BAŞARILI
66 NURAY EKMEKÇİOĞLU SINIF ALMANCA ADANA CEYHAN İHSAN DEMİRTAŞ İ.Ö.O. 59,25 BAŞARILI
67 HASAN ÜNAL SINIF ALMANCA KARABÜK MERKEZ FEVZİ ÇAKMAK İLKÖĞRETİM OKULU 58,75 BAŞARILI
68 NEHİR BASAN SINIF ALMANCA BURSA OSMANGAZİ HÜRRİYET BAŞÖĞ.İLKÖ 58,75 BAŞARILI
69 KADİR DİNÇ SINIF ALMANCA KAYSERİ DEVELİ SARAY HALI İLKÖĞRETİM OKULU 58,25 BAŞARILI
70 TÜLİN ABACIOĞLU SINIF ALMANCA ANKARA MAMAK Ş.ÖĞR.YASEMİN BAYRAM TEKİN İÖO. 58,00 BAŞARILI
71 HURİYE NURLU ÖZDAYI SINIF ALMANCA ADANA YÜREĞİR TAHSİLLİ İ.Ö.O. 57,75 BAŞARILI
72 AHMET ZAFER AVUNDUK SINIF ALMANCA İSTANBUL PENDİK NAMIK KEMAL İLK. 57,50 BAŞARILI
73 HAYRİYE AĞAOĞLU SINIF ALMANCA MERSİN SİLİFKE SİLİFKE BAHÇE İLKÖĞRETİM OKULU 57,50 BAŞARILI
74 BÜLENT KURNAZ SINIF ALMANCA ÇORUM İSKİLİP ÇUKURKÖY İLKÖĞRETİM OKULU 56,75 BAŞARILI
75 ADEM GÖK SINIF ALMANCA İZMİR SEFERİHİSAR MUHARREM GÜLPINAR İÖO 56,25 BAŞARILI
76 ABDURRAHMAN KOCAOĞLU SINIF ALMANCA NEVŞEHİR GÜLŞEHİR FAKUŞAĞI İLKÖĞRETİM OKULU 56,25 BAŞARILI
77 ZEKERİYA MERCAN SINIF ALMANCA MERSİN MERKEZ MERSİN İNÖNÜ İLKÖĞRETİM OKULU 55,50 BAŞARILI
78 LEVENT YILMAZ SINIF ALMANCA AFYON DİNAR ÇİÇEKTEPE İ.Ö.O. 55,00 BAŞARILI
79 METİN DEMİR SINIF ALMANCA İSTANBUL KAĞITHANE HACI ETHEM ÖKTEN İLKÖĞRT. 53,75 BAŞARILI
80 MEHMET BİTKİN SINIF ALMANCA TRABZON KÖPRÜBAŞI KÜÇÜKDOĞANLI İLKÖĞRETİM OKULU 53,75 BAŞARILI
81 DİLEK ERŞAN SINIF ALMANCA ANTALYA KORKUTELİ KÜÇÜKKÖY İLKÖĞRETİM OKULU 53,75 BAŞARILI
82 SAADET ÇAYHAN SINIF ALMANCA SİVAS MERKEZ FEVZİ PAŞA İÖO. 52,50 BAŞARILI
83 BEKİR ERDEM SINIF ALMANCA ANKARA KAZAN HAMDİYE ÜNLÜ İÖO. 52,50 BAŞARILI
84 GÜNGÖR DAYI SINIF ALMANCA KAYSERİ MELİKGAZİ MEHMET KEMAL DEDEMAN İLKÖĞRETİM OKULU 52,50 BAŞARILI
85 NAZMİYE İŞCAN SINIF ALMANCA BURSA YILDIRIM A.M.TOZLUOĞLU İLKÖĞ. 50,75 BAŞARILI
86 FATMA MEŞELİ SINIF ALMANCA ANKARA POLATLI 13 EYLÜL İÖO. 50,75 BAŞARILI
87 FATMA YILDIRIM ADIGÜZEL SINIF ALMANCA İSTANBUL PENDİK TEVFİK İLERİ İLKÖĞRETİM OK. 50,00 BAŞARILI
88 BURHAN ÖZCAN SINIF ALMANCA DENİZLİ HONAZ KAKLIK İLKÖĞRETİM OKULU 50,00 BAŞARILI
1 MURAT HAYDAR KESEN SINIF FRANSIZCA İZMİR KONAK SARIKAMIŞ İÖO 72,50 BAŞARILI
2 İBRAHİM BAŞAR SINIF FRANSIZCA KARAMAN AYRANCI KIRAMAN İLKÖĞRETİM OKULU 68,00 BAŞARILI
3 ASUMAN ÖZCAN SINIF FRANSIZCA ANKARA ALTINDAĞ HALK EĞİTİM MERKEZİ 63,75 BAŞARILI
4 UĞUR TURAN SINIF FRANSIZCA NEVŞEHİR ACIGÖL M.ZEKİ HANOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU 61,25 BAŞARILI
5 ÖZER EROĞLU SINIF FRANSIZCA ANKARA SİNCAN CUMHURİYET İÖO. 59,50 BAŞARILI
6 KENAN PALA SINIF FRANSIZCA ZONGULDAK MERKEZ ÇATALAĞZI GAZİOSMANPAŞA İÖO. 59,50 BAŞARILI
7 NİHAT NAKİ KARAKON SINIF FRANSIZCA ANKARA MAMAK ZEKİ TARTAÇ İÖO 59,50 BAŞARILI
8 ALİ RIZA KUL SINIF FRANSIZCA NEVŞEHİR AVANOS KAZIM KARABEKİR İLKÖĞRETİM OKULU 58,75 BAŞARILI
9 NAZMİ GÜNEBAKAN SINIF FRANSIZCA ADANA YÜREĞİR İ.SEFA ÖZLER İLKÖĞRETİM OKULU 57,50 BAŞARILI
10 NECLA BOZDAĞ SINIF FRANSIZCA KONYA ILGIN ILGIN Ş.M.D.KAĞNICI İÖO 55,00 BAŞARILI