DUYURULAR


<<< geri   

nerdeyim

2004 Yılı Yurtdışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin
Seçme Sınavı Sonuçları

BAŞARI
SIRASI
ADI
SOYADI
GRUP
BRANSI
GÖREV İLİ
GÖREV İLÇESİ
GÖREV YERİ
BAŞARI PUANI
BAŞARI DURUMU
18
NUMAN
ŞANLI
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
ALANYA
TÜRKLER AYNUR HASAN SİPAHİOĞLU İ.Ö.O
68,75
BAŞARILI
43
MUSTAFA
BULCA
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
KEMER
GÖYNÜK İLKÖĞRETİM OKULU
65
BAŞARILI
45
EMİNE
MANAV (PEHLİVAN)
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
MERKEZ
KOVANLIK KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU
65
BAŞARILI
63
ALİ
LELİK
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
MERKEZ
ERENKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
63,125
BAŞARILI
66
FATMA
YEŞİL
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
MERKEZ
FETTAHLI İLKÖĞRETİM OKULU
63,125
BAŞARILI
67
HASAN
AKTÜRK
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
MERKEZ
VARSAK İLKÖĞRETİM OKULU
63,125
BAŞARILI
85
ABDÜLVEHAP
YÜKSELTEN
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
MANAVGAT
DENİZYAKA İ.Ö.O
61,25
BAŞARILI
139
MUSTAFA
GÜLTEN
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
ELMALI
İSLAMLAR KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU
58,125
BAŞARILI
205
NİLGÜN
ÖNEL
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
MERKEZ
LEYLA KAHRAMAN SEVİM ERTENÜ İ.Ö.O.
54,375
BAŞARILI
252
YUSUF
ÇELİK
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
KUMLUCA
MERKEZ KASAPÇAYIRI İ.Ö.OKULU
51,25
BAŞARILI
287
NADİR
YILDIZ
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
ALANYA
KONAKLI MEHMET KEMAL ATLI İ.Ö.OKULU
43,75
BAŞARISIZ
311
ZELİHA
ÖZDAL
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
FİNİKE
KOLAKLAR İLKÖĞRETİM OKULU
40,625
BAŞARISIZ
346
GÜLAY
ZORLU
A
SINIF/ALM.
ANTALYA
KUMLUCA
ZİYAGÖKALP P.İ.O
GİRMEDİ
GİRMEDİ
3
EMİNE
ÜNAL
A
SINIF/FRN.
ANTALYA
ELMALI
ÖZDEMİR İLKÖĞRETİM OKULU
74,375
BAŞARILI
74
HÜSEYİN
ÇINAR
A
SINIF/FRN.
ANTALYA
ALANYA
UZUNÖZ İLKÖĞRETİM OKULU
62,5
BAŞARILI
219
RAGIB
CANBEK
A
SINIF/FRN.
ANTALYA
ALANYA
BÜYÜKYER İLKÖĞRETİM OKULU
46,25
BAŞARISIZ
243
AYŞE
DEMİRTEPE
A
SINIF/FRN.
ANTALYA
KORKUTELİ
ALAEDDİN İLKÖĞRETİM OKULU
42,5
BAŞARISIZ
263
PERİHAN
DEMİRDELEN ÇELİK
A
SINIF/FRN.
ANTALYA
MERKEZ
VARSAK KARŞIYAKA İLKÖĞRETİM OKULU
GİRMEDİ
GİRMEDİ
8
MESUT
SONER
A
SINIF/İNG.
ANTALYA
KORKUTELİ
İMRAHOR İSTİKLAL İLKÖĞRTİM OKULU
68,75
BAŞARILI
10
DİLEK
KALAYCI
B
ANAOKULU
ANTALYA
MERKEZ
KONYAALTI İLKÖĞRETİM OKULU
GİRMEDİ
GİRMEDİ
5
ATİLA
GENÇTÜRK
B
İNGİLİZCE
ANTALYA
MERKEZ
HACI DUDU-MEHMET GEBİZLİ LİSESİ
75
BAŞARILI
9
KALENDER
ELBEYLİOĞLU
B
İNGİLİZCE
ANTALYA
MERKEZ
ANTALYA ANADOLU LİSESİ
63,75
BAŞARISIZ
1
ERCAN
LELİK
B
MÜZİK
ANTALYA
MERKEZ
AKSU İLKÖĞRETİM OKULU
73,125
BAŞARILI
5
BETÜL
ÖZCANLI
B
MÜZİK
ANTALYA
MERKEZ
ATSO AND.GÜZ.SANATLAR LİSESİ
GİRMEDİ
GİRMEDİ
1
DİLARA
KAYA
C
A/BÖL.Ş-T.VE O.
ANTALYA
SERİK
AND.MES.VE KIZ.MES.LİSESİ
68,75
BAŞARILI
6
MUSTAFA
ÖZER
C
ALMANCA
ANTALYA
ALANYA
ALANYA LİSESİ
63,75
BAŞARILI
4
HATİCE GÜLŞEN
İÇELİ
C
EV EKONOMİSİ
ANTALYA
MERKEZ
DR.İLHAMİ TANKUT İLKÖĞRETİM OKULU
64,375
BAŞARILI
11
ZEKİYE
KILINÇASLAN
C
FRANSIZCA
ANTALYA
MERKEZ
DUMLUPINAR İLKÖĞRETİM OKULU
45
BAŞARISIZ
188
FATMA
DEMİREL
A
SINIF/FRN.
ARTVİN
ARDANUÇ
ARDANUÇ İLKÖĞRETİM OKULU
54,375
BAŞARISIZ
119
ERCAN
ARIKAN
A
SINIF/ALM.
AYDIN
KOÇARLI
YENİKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
59,375
BAŞARILI
301
NURVER
BOZKURT
A
SINIF/ALM.
AYDIN
KARPUZLU
VAKIFBANK İLKÖĞRETİM OKULU
41,875
BAŞARISIZ
107
MAHİR
GÖK
A
SINIF/FRN.
AYDIN
ÇİNE
KURUKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
60
BAŞARILI
159
CEMİLE FÜSUN
KÜÇÜKYAZICI
A
SINIF/FRN.
AYDIN
MERKEZ
YEDİEYLÜL İLKÖĞRETİM OKULU
56,25
BAŞARILI
50
ARİF GÜRSEL
ÖTEN
B
SINIF/BAY
AYDIN
KUŞADASI
KİRAZLI KÖYÜ SELİM EREN İLKÖĞRETİM OKULU
GİRMEDİ
GİRMEDİ
203
ORHAN
KOCABAŞ
A
SINIF/ALM.
BALIKESİR
BURHANİYE
PELİT HALİT SELÇUK İ.Ö.O.
54,375
BAŞARILI
204
AYTEN
OVALI
A
SINIF/ALM.
BALIKESİR
BİGADİÇ
BABAKÖY İ.Ö.O.
54,375
BAŞARILI
251
HAYRİYE
AKDEMİR
A
SINIF/ALM.
BALIKESİR
BİGADİÇ
AKYAR HÜSNÜ NEJLA ŞAHİN İ.Ö.O.
51,25
BAŞARILI
282
SEÇKİN
BAŞTEPE
A
SINIF/ALM.
BALIKESİR
MERKEZ
KARAMANKÖY MEHMETÇİK İ.Ö.O.
44,375
BAŞARISIZ
286
SELMA
SARITAŞ
A
SINIF/ALM.
BALIKESİR
MERKEZ
CUMHURİYET İ.Ö.O.
43,75
BAŞARISIZ
20
AYMELEK
HATİPOĞLU
A
SINIF/FRN.
BALIKESİR
BANDIRMA
DOĞRUCA İ.Ö.O.
68,75
BAŞARILI
56
YAŞAR
ERDEM
A
SINIF/FRN.
BALIKESİR
HAVRAN
KOCASEYİT YENİ İ.Ö.O.
65
BAŞARILI
103
SUNA
HAVANCIOĞLU
A
SINIF/FRN.
BALIKESİR
HAVRAN
BÜYÜKŞAPÇI İ.Ö.O.
60
BAŞARILI
110
AYLA
BAŞBAY
A
SINIF/FRN.
BALIKESİR
BANDIRMA
AKÇAPINAR İ.Ö.O.
59,375
BAŞARILI
161
SADIK
YILMAZ
A
SINIF/FRN.
BALIKESİR
MERKEZ
CİNGE İ.Ö.O.
56,25
BAŞARILI
256
TUBA
SOYALP
A
SINIF/FRN.
BALIKESİR
AYVALIK
CAKMAK İ.Ö.O.
GİRMEDİ
GİRMEDİ
7
ABDULLAH
ERSİN
B
BEDEN EĞT./BAY
BALIKESİR
SINDIRGI
İMAM HATİP LİSESİ
58,125
BAŞARISIZ
1
MUZAFFER EBRU
OMAYKAN
B
İNGİLİZCE
BALIKESİR
EDREMİT
EDREMİT LİSESİ
78,75
BAŞARILI
6
RABİA
ÇELİKER
B
SINIF/BAYAN
BALIKESİR
GÖMEÇ
ŞEHİT M.GÜVENÇ ALDEMİR İ.Ö.O.
67,5
BAŞARILI
8
HÜMMET
OKUYUCU
C
ZİHİNSEL ENG.
BALIKESİR
MERKEZ
İL ÖZEL İDARE EĞİTİM UYG.OK. VE İŞ EĞT. MER.
39,375
BAŞARISIZ
2
YÜCEL
ÖZDEMİR
D
KİMYA
BALIKESİR
MERKEZ
AND.T.L.T.L.VE END.MES.LİSESİ
63,125
BAŞARISIZ
78
MESUT
GÜNTER
A
SINIF/ALM.
BARTIN
AMASRA
ŞEHİT AHMET TELLİ İ.Ö.O
61,875
BAŞARILI
160
GÜLTEN
ORHAN
A
SINIF/ALM.
BARTIN
AMASRA
KALEŞAH İLKÖĞRETİM OKULU
56,25
BAŞARILI
315
AYDIN
GÜMÜŞDERE
A
SINIF/ALM.
BARTIN
AMASRA
KÖKSAL TOPTAN İ.Ö.O
40,625
BAŞARISIZ
329
ASİYE
ÖZCAN
A
SINIF/ALM.
BARTIN
MERKEZ
AHMETLER İLKÖĞRETİM OKULU
38,75
BAŞARISIZ
86
ETHEM
KAPLAN
A
SINIF/ALM.
BATMAN
MERKEZ
GAP İLKÖĞRETİM OKULU
61,25
BAŞARILI
124
ORHAN
DEMİRCAN
A
SINIF/FRN.
BATMAN
MERKEZ
GAP İLKÖĞRETİM OKULU
58,75
BAŞARILI
184
FULYA
DEMİRCAN
A
SINIF/FRN.
BATMAN
MERKEZ
VALİ SALİH ŞARMAN İ.O.
54,375
BAŞARISIZ
232
NURİ
ERDÖNMEZ
A
SINIF/FRN.
BATMAN
MERKEZ
BAĞLAR İLKÖĞRETİM OK.
43,75
BAŞARISIZ
2
EMEL
ÇÖPOĞLU
B
SINIF/BAYAN
BATMAN
SASON
YUNUS EMRE İ.O.
75
BAŞARILI
162
YAKUP
CEYLAN
A
SINIF/FRN.
BAYBURT
MERKEZ
MAHMUT KEMAL YANBEĞ İLKÖĞRETİM OKULU
56,25
BAŞARILI
300
RECEP
ALTUN
A
SINIF/ALM.
BİLECİK
BOZÜYÜK
METRİSTEPE İLKÖĞRETİM OKULU
41,875
BAŞARISIZ
308
İHSAN BOZKURT
ÖZENDES
A
SINIF/ALM.
BİLECİK
OSMANELİ
HİSARCIK BEŞEVLER İLKÖĞRETİM OKULU
41,25
BAŞARISIZ
29
VEYSEL
YAKIN
A
SINIF/FRN.
BİLECİK
MERKEZ
BAYIRKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
67,5
BAŞARILI
30
VELİ
ŞAHAN
A
SINIF/FRN.
BİLECİK
MERKEZ
700.YIL İLKÖĞRETİM OKULU
67,5
BAŞARILI
179
ALİ
MUTLU
A
SINIF/FRN.
BİLECİK
OSMANELİ
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
55
BAŞARISIZ
8
GÜRKAN
ALGAN
B
BEDEN EĞT./BAY
BİLECİK
MERKEZ
ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
55,625
BAŞARISIZ
1
SEMA
ALGAN
B
BEDEN EĞT./BYN.
BİLECİK
MERKEZ
ERTUĞRULGAZİ LİSESİ
58,75
BAŞARILI
14
RECEP
ÖZOCAK
C
FRANSIZCA
BİLECİK
BOZÜYÜK
NECATİBEY İLKÖĞRETİM OKULU
40
BAŞARISIZ
27
M.HÜSAMETTİN
YİĞİTTÜRK
A
SINIF/FRN.
BİTLİS
GÜROYMAK
100.YIL İ.Ö.O.
68,125
BAŞARILI
90
MURAT
ALBAYRAK
A
SINIF/ALM.
BOLU
MERKEZ
TEKKE IŞIKLAR İLKÖĞRETİM OKULU
61,25
BAŞARILI
207
NESRİN
ŞENER
A
SINIF/ALM.
BOLU
MUDURNU
TOPALLAR İLKÖĞRETİM OKULU
54,375
BAŞARILI
146
ZÜLAL
YILMAZ
A
SINIF/FRN.
BOLU
MERKEZ
MRKZ.İZZET BAYSAL ANADOLU T.L VE EML(DEPO)
56,875
BAŞARILI
247
AYDAN
İLGEN
A
SINIF/FRN.
BOLU
DÖRTDİVAN
75.YIL DOĞANCILAR İLKÖĞRETİM OKULU
41,25
BAŞARISIZ
249
SEBAHATTİN
SOLMAZ
A
SINIF/FRN.
BOLU
GEREDE
M.Z.GÜZELCE İLKÖĞRETİM OKULU
41,25
BAŞARISIZ
4
ZEKİ
EKİNCİ
C
ZİHİNSEL ENG.
BOLU
MERKEZ
EMİNE MEHMET BAYSAL EĞT.UYG.OK. VE İŞ E.M.
62,5
BAŞARISIZ
61
GÜRSEL
ORAN
A
SINIF/FRN.
BURDUR
GÖLHİSAR
MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU
64,375
BAŞARILI
2
SELİM
ÇELİK
B
SINIF/BAY
BURDUR
MERKEZ
HALICILAR VEFİK KİTAPÇIGİL İLKÖĞRETİM
81,25
BAŞARILI
14
ŞAVETTİN
DÖNMEZ
B
TÜRKÇE/T.D.VE ED.
BURDUR
MERKEZ
SUNA UZAL İLKÖĞRİETİM OKULU
70
BAŞARILI
13
ŞENOL
CENKÇİ
C
ALMANCA
BURDUR
BUCAK
MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ
39,375
BAŞARISIZ
13
BAHATTİN
ÇAKIR
C
FRANSIZCA
BURDUR
BUCAK
KOCAALİLER İLKÖĞRETİM OKULU
43,125
BAŞARISIZ
1
MAHİR
ÇETİNTAŞ
A
SINIF/ALM.
BURSA
ORHANGAZİ
ORHANBEY İLKÖĞRETİM OKULU
75
BAŞARILI
16
ÖZLEM
ERDEM
A
SINIF/ALM.
BURSA
YILDIRIM
YAVUZ SELİM İLKÖĞRETİM OKULU
68,75
BAŞARILI
37
ŞENAY
ASLAN
A
SINIF/ALM.
BURSA
OSMANGAZİ
DOĞANEVLER İLKÖĞRETİM OKULU
65,625
BAŞARILI
57
AHMET RIDVAN
YALÇIN
A
SINIF/ALM.
BURSA
YILDIRIM
CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
63,75
BAŞARILI
64
EBUMÜSLİM
ELİTOK
A
SINIF/ALM.
BURSA
OSMANGAZİ
MUTLULAR GAZİ OSMANPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
63,125
BAŞARILI
75
SAFİYE
AKKAYA
A
SINIF/ALM.
BURSA
YILDIRIM
İSA BEY YÜKSEL BODUR İLKÖĞRETİM OKULU
62,5
BAŞARILI
76
HAYRİYE FİGEN
ŞAHİM
A
SINIF/ALM.
BURSA
GEMLİK
LALE KEMAL KILIÇ İLKÖĞRETİM OKULU
61,875
BAŞARILI
112
RECEP
GENÇOĞLU
A
SINIF/ALM.
BURSA
OSMANGAZİ
NİLÜFER HATUN İLKÖĞRETİM OKULU
59,375
BAŞARILI
150
DİLEK
BÜLBÜL
A
SINIF/ALM.
BURSA
NİLÜFER
AHMET UYAR İLKÖĞRETİM OKULU
57,5
BAŞARILI
155
İSMAİL
YÜRÜM
A
SINIF/ALM.
BURSA
YILDIRIM
ŞEHİT P.ER RAHİM KESKİN İLKÖĞRETİM OKULU
56,875
BAŞARILI
183
CANAN
ÇALOVA
A
SINIF/ALM.
BURSA
İNEGÖL
ALANYURT KOCATEPE İLKÖĞRETİM OKULU
55
BAŞARILI
192
DİLEK
GÜLTEKİN
A
SINIF/ALM.
BURSA
YILDIRIM
YILDIRIM BELİDİYESİ İLKÖĞRETİM OKULU
55
BAŞARILI
233
FADEN
AKSOY
A
SINIF/ALM.
BURSA
OSMANGAZİ
HATİCE SALİH İLKÖĞRETİM OKULU
52,5
BAŞARILI
291
ŞEREF
ÖZTÜRK
A
SINIF/ALM.
BURSA
MUDANYA
GÜZELYALI CAFER YENER İLKÖĞRETİM OKULU
43,125
BAŞARISIZ
63
NECMİ
BAYRAK
A
SINIF/FRN.
BURSA
İNEGÖL
ŞAKİR LAKŞE İLKÖĞRETİM OKULU
63,75
BAŞARILI
80
SEVGİ
GENCER
A
SINIF/FRN.
BURSA
YILDIRIM
YAVUZ SELİM İLKÖĞRETİM OKULU
61,875
BAŞARILI
126
SİNAN İLYAS
SARI
A
SINIF/FRN.
BURSA
OSMANGAZİ
HATİCE SALİH İLKÖĞRETİM OKULU
58,75
BAŞARILI
172
BÜLENT
COŞKUN
A
SINIF/FRN.
BURSA
YILDIRIM
HASAN ALİ YÜCEL İLKÖĞRETİM OKULU
55
BAŞARISIZ
190
METEHAN
İRİŞTİ
A
SINIF/FRN.
BURSA
YILDIRIM
VAKIF İLKÖĞRETİM OKULU
53,75
BAŞARISIZ
242
MERYEM
YAZICI
A
SINIF/FRN.
BURSA
KESTEL
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
42,5
BAŞARISIZ
252
SELAHATTİN
AYDIN
A
SINIF/FRN.
BURSA
OSMANGAZİ
DOĞANEVLER İLKÖĞRETİM OKULU
39,375
BAŞARISIZ
258
CENNET
ATİK
A
SINIF/FRN.
BURSA
YILDIRIM
MUSTAFA NECATİ İLKÖĞRETİM OKULU
GİRMEDİ
GİRMEDİ
10
FATMA
AKYILDIZ
B
FEN BİLGİSİ
BURSA
İNEGÖL
CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
51,875
BAŞARISIZ
4
ALİ
ÖLMEZ
B
İŞ EĞİTİMİ
BURSA
OSMANGAZİ
MİTHATPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
62,5
BAŞARISIZ
5
CENGİZ
SEVİM
C
FRANSIZCA
BURSA
İNEGÖL
ALTIEYLÜL İLKÖĞRETİM OKULU
65
BAŞARILI
10
MEHMET
AKTAY
C
FRANSIZCA
BURSA
NİLÜFER
ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ İLKÖĞRETİM OKULU
53,75
BAŞARISIZ
2
AYŞE
DALOĞLU
C
NAKIŞ
BURSA
GEMLİK
GEMLİK AN. MESLEK LİSESİ VE KIZ MESLEK LİS.
57,5
BAŞARILI
2
HABİBE
GÜNEŞ
D
MATEMATİK
BURSA
İNEGÖL
CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
71,25
BAŞARISIZ
33
AYHAN
AYTEKİN
A
SINIF/FRN.
ÇANAKKALE
BİGA
BALIKLIÇEŞME İLKÖĞRETİM OKULU
66,875
BAŞARILI
3
ÇİĞDEM
ARSLAN
B
ANAOKULU
ÇANAKKALE
MERKEZ
KEPEZ MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU
65,625
BAŞARILI
4
NİLGÜN
BONCUKÇU
B
BEDEN EĞT./BYN.
ÇANAKKALE
MERKEZ
FEN LİSESİ
43,75
BAŞARISIZ
16
RECEP
ÖZÇETİN
B
SINIF/BAY
ÇANAKKALE
EZİNE
GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU MÜDÜRÜ
76,25
BAŞARILI
37
HÜSEYİN
ŞENEL
B
SINIF/BAY
ÇANAKKALE
GELİBOLU
HAKİMİYET-İ MİLLİYE İLKÖĞRATİM OKULU
70
BAŞARISIZ
7
İBRAHİM
USTA
C
ALMANCA
ÇANAKKALE
ÇAN
İBRAHİM BODUR ANADOLU LİSESİ
63,75
BAŞARILI
101
VEDAT
GÜÇLÜ
A
SINIF/ALM.
ÇANKIRI
ORTA
NEVZAT AYAZ YİBO
60,625
BAŞARILI
8
HÜSNÜ
ÖZTÜRK
A
SINIF/FRN.
ÇANKIRI
MERKEZ
ŞH.YAHYA COŞKUNER İLKÖĞRETİM OKULU
71,875
BAŞARILI
207
MÜZEYYEN
KILIÇ
A
SINIF/FRN.
ÇANKIRI
MERKEZ
ÜNÜR KÖYÜ ŞH.İLYAS ALDAĞ İ.Ö.O.
49,375
BAŞARISIZ
3
VEYİS
ATALAY
B
BEDEN EĞT./BAY
ÇANKIRI
MERKEZ
ANADOLU LİSESİ
69,375
BAŞARILI
35
HASAN
YAYLACI
B
SINIF/BAY
ÇANKIRI
ILGAZ
YUVASARAY KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU
70,625
BAŞARISIZ
93
SABRİ
KULA
A
SINIF/ALM.
ÇORUM
İSKİLİP
KAYAAĞZI İLKÖĞRETİM OKULU
61,25
BAŞARILI
256
SEVİLAY
TİVRİZ
A
SINIF/ALM.
ÇORUM
MERKEZ
ÖMERBEY KÖYÜ BSİO
50,625
BAŞARILI
43
BENAN
FAYDACI
A
SINIF/FRN.
ÇORUM
SUNGURLU
K.EKMEKÇİ İLKÖĞRETİM OKULU
65,625
BAŞARILI
1
SÜHEYBE
ERDOĞAN (ERÇİK)
B
MATEMATİK
ÇORUM
MERKEZ
FEN LİSESİ
76,875
BAŞARILI
7
BÜLENT
ARSLAN
B
REHBERLİK/BAY
ÇORUM
SUNGURLU
SUNGURLU LİSESİ
56,25
BAŞARISIZ
2
MUHARREM
NAZLI
B
TÜRKÇE/T.D.VE ED.
ÇORUM
SUNGURLU
YAVUZ SELİM İLKÖĞRETİM OKULU
81,25
BAŞARILI
20
MUSTAFA
SATICI
B
TÜRKÇE/T.D.VE ED.
ÇORUM
LAÇİN
MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ
62,5
BAŞARISIZ
5
TAHSİN
GÖKGÖZ
C
A/BÖL.Ş-T.VE O.
ÇORUM
MERKEZ
ANADOLU OTELCİLİK T.MESLEK LİSESİ
50
BAŞARISIZ
11
GÜLŞEN
PAÇAL
C
ALMANCA
ÇORUM
MERKEZ
ANADOLU TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK LİSESİ
43,75
BAŞARISIZ
89
KENAN
MEMUS
A
SINIF/ALM.
DENİZLİ
TAVAS
KARAHİSAR KEMAL SARIKAYA İLKÖĞRETİM OKULU
61,25
BAŞARILI
118
HASAN
KARACA
A
SINIF/ALM.
DENİZLİ
TAVAS
DERİNKUYU İLKÖĞRETİM OKULU
59,375
BAŞARILI
129
FİKRET
KAVAK
A
SINIF/ALM.
DENİZLİ
MERKEZ
UZUNPINAR İLKÖĞRETİM OKULU
58,75
BAŞARILI
182
DURGUT
DEMİREL
A
SINIF/ALM.
DENİZLİ
ÇAMELİ
BIÇAKÇI İLKÖĞRETİM OKULU
55
BAŞARILI
214
ÜNAL
İLHAN
A
SINIF/ALM.
DENİZLİ
HONAZ
KARAÇAY KASABASI İLKÖĞRETİM OUKULU
53,75
BAŞARILI
327
MEDİNE
ARIKAN
A
SINIF/ALM.
DENİZLİ
BULDAN
GÜNGÖR CERİT CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
38,75
BAŞARISIZ
340
NURCAN
ESKİCİOĞLU
A
SINIF/ALM.
DENİZLİ
MERKEZ
ZAFERİYE ABALIOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU
35,625
BAŞARISIZ
79
ZEKİ
EROL
A
SINIF/FRN.
DENİZLİ
ÇAMELİ
YAYLAPINAR İLKÖĞRETİM OKULU
61,875
BAŞARILI
198
ADEM
HORZUMLU
A
SINIF/FRN.
DENİZLİ
ÇAMELİ
TAŞÇILAR İLKÖĞRETİM OKULU
52,5
BAŞARISIZ
213
ABDULLAH OGÜN
BARIŞKAN
A
SINIF/FRN.
DENİZLİ
ÇAMELİ
ARIKAYA İLKÖĞRETİM OKULU
47,5
BAŞARISIZ
214
OSMAN
GENÇER
A
SINIF/FRN.
DENİZLİ
ÇİVRİL
KARABEDİRLER İLKÖĞRETİM OKULU
47,5
BAŞARISIZ
225
SEHER
ÖZKAN
A
SINIF/FRN.
DENİZLİ
ÇİVRİL
ÇITAK İLKÖĞRETİM OKULU
46,25
BAŞARISIZ
237
ARZU
HORZUMLU
A
SINIF/FRN.
DENİZLİ
ÇAMELİ
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
43,125
BAŞARISIZ
9
TOLUNAY
DİKİCİ
B
ANAOKULU
DENİZLİ
MERKEZ
YENİŞEHİR ANAOKULU
47,5
BAŞARISIZ
3
ÖNDER
DEMİRKAPI
B
FEN BİLGİSİ
DENİZLİ
MERKEZ
KAZIM KAYNAK LİSESİ
71,875
BAŞARILI
44
ZİYA
ALTINTAŞ
B
SINIF/BAY
DENİZLİ
MERKEZ
SÜMER MEHMET ALİ ÜLKER İLKÖĞRETİM OKULU
65,625
BAŞARISIZ
46
MERCAN ALİ
BARAK
B
SINIF/BAY
DENİZLİ
TAVAS
YORGA KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU
64,375
BAŞARISIZ
5
HASAN
YILMAZTÜRK
B
TÜRKÇE/T.D.VE ED.
DENİZLİ
MERKEZ
CUMHURİYET LİSESİ
79,375
BAŞARILI
ADANA
ADIYAMAN
AFYON
AKSARAY
AMASYA
ANKARA
ANTALYA
ARTVİN
AYDIN
BALIKESİR
BARTIN
BATMAN
BAYBURT
BİLECİK
BİTLİS
BOLU
BURDUR
BURSA
ÇANAKKALE
ÇANKIRI
ÇORUM
DENİZLİ

DİYARBAKIR
DÜZCE
EDİRNE
ELAZIĞ
ERZİNCAN
ERZURUM
ESKİŞEHİR
GAZİANTEP
GİRESUN
HAKKARİ
HATAY
IĞDIR
ISPARTA
İSTANBUL
İZMİR
K.MARAŞ
KARABÜK
KARAMAN
KARS
KASTAMONU
KAYSERİ
KIRIKKALE
KIRKLARELİ
KIRŞEHİR
KİLİS
KOCAELİ
KONYA
KÜTAHYA
MALATYA
MANİSA
MARDİN
MERSİN
MUĞLA
MUŞ
NEVŞEHİR
NİĞDE
ORDU
OSMANİYE
RİZE
SAKARYA
SAMSUN
SİNOP
SİVAS
Ş:URFA
TEKİRDAĞ
TOKAT
TRABZON
TUNCELİ
UŞAK
VAN
YALOVA
YOZGAT
ZONGULDAK


NOT :
2004-2005 ÖĞRETİM YILINDA YURT DIŞINDA GÖREVLENDİRİLECEK ÖĞRETMENLER BAŞARI SIRALARINA GÖRE BAKANLIKLARARASI ORTAK KÜLTÜR KOMİSYONUNUN TEMMUZ -2004 TOPLANTISINDA BELİRLENECEKTİR. İNTERNET ARACILIĞI İLE ÖĞRETMENLERE DUYURULACAKTIR

Yurtdışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Seçme Sınavı Sonuçları