DUYURULAR


<<< geri   

nerdeyim

 

2004-2005 ÖĞRETİM YILINDA YURT DIŞINDA GÖREVLENDİRİLEN ÖĞRETMENLER

152

YASEMİN

BÖREKÇİ

A

SINIF/ALM.

İZMİR

KONAK

BOĞAZİÇİ İÖO

KARLSRUHE

162

KENAN

KARABUDAK

A

SINIF/ALM.

İZMİR

KONAK

DUATEPE İÖO

HAMBURG

163

PINAR

KAPAN

A

SINIF/ALM.

İZMİR

KARŞIYAKA

TİCARET BORSASI İÖO

HAMBURG

168

HANİFE

DURMUŞ

A

SINIF/ALM.

İZMİR

KONAK

AHMET ŞEFİKA KİLİMCİ EĞT.UYG.OKULU

HAMBURG

176

SONGÜL

ÇÖL

A

SINIF/ALM.

İZMİR

KONAK

ŞH.GAZETECİ HASAN TAHSİN İÖO

HAMBURG

178

BAYRAM

ARMAN

A

SINIF/ALM.

İZMİR

MENDERES

SÜLEYMAN ÇEVİK İÖO

HAMBURG

190

GÜLSERİM

UYAROĞLU

A

SINIF/ALM.

İZMİR

NARLIDERE

NARLIDERE İÖO

MAİNZ

2

MEHMET ŞEVKİ

AYDIN

A

SINIF/FRN.

İZMİR

KARŞIYAKA

İMBAT İÖO

FRANSA-PARİS

32

ÜLKÜ

ALÇI

A

SINIF/FRN.

İZMİR

GAZİEMİR

YAHYA KEMAL BEYATLI İÖO

FRANSA-STRASBOURG

40

ŞÜKRÜ

EMET

A

SINIF/FRN.

İZMİR

KİRAZ

SULUDERE İÖO

FRANSA-LYON

68

HÜLYA

MALAT

A

SINIF/FRN.

İZMİR

BUCA

DİRAYET SÜREN İÖO

BELÇİKA-BRÜKSEL

8

VECİHAN

İLBEYOĞLU

B

SINIF/BAYAN

İZMİR

BUCA

AKINCILAR İÖO

S.ARABİSTAN-MEDİNE

9

FATMA

AKKILIÇ

B

SINIF/BAYAN

İZMİR

MENEMEN

EROL TARAKÇI İÖO

S.ARABİSTAN-CİDDE

1

SEFA

ÇÖLLÜ

C

ZİHİNSEL ENG.

İZMİR

KONAK

AHMET ŞEFİKA KİLİMCİ EĞT.UYG.OK.

KKTC

2

DUYGU

ÇÖLLÜ

C

ZİHİNSEL ENG.

İZMİR

KONAK

HÜSEYİN AKDAĞ İÖO

KKTC

134

ADNAN

DEMİR

A

SINIF/ALM.

K.MARAŞ

MERKEZ

FATİH SULTAN MEHMET İLKÖĞRETİM OKULU

KARLSRUHE

59

SALİH

AKKOYUN

A

SINIF/FRN.

K.MARAŞ

MERKEZ

KÖSELİ İLKÖĞRETİM OKULU

BELÇİKA-BRÜKSEL

67

ZEKERİYA

YIRTICI

A

SINIF/FRN.

K.MARAŞ

MERKEZ

FATMALI FATİH İLKÖĞRETİM OKULU

BELÇİKA-BRÜKSEL

69

MÜMİNE

TÜRKMEN

A

SINIF/FRN.

K.MARAŞ

PAZARCIK

KARAHÖYÜK İLKÖĞRETİM OKULU

BELÇİKA-BRÜKSEL

70

ÖZCAN

BOZKURT

A

SINIF/FRN.

K.MARAŞ

ELBİSTAN

GAZİPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU

BELÇİKA-BRÜKSEL

1

ERDAL

ERDOĞAN

B

BEDEN EĞT./BAY

K.MARAŞ

MERKEZ

DUMLUPINAR İLKÖĞRETİM OKULU

S.ARABİSTAN-RİYAD

8

ÖMER

ZOP

B

SINIF/BAY

K.MARAŞ

ELBİSTAN

GAZİPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU

S.ARABİSTAN-CİDDE

2

RAMAZAN

ATASOY

C

FRANSIZCA

KARABÜK

SAFRANBOLU

EMEK İLKÖĞRETİM OKULU

KKTC

54

YÜKSEL

DOĞAN

A

SINIF/FRN.

KARAMAN

MERKEZ

KILBASAN 75.YIL İLKÖĞRETİM OKULU

FRANSA-LYON

2

MUSTAFA RIFKI

OKUR

B

MÜZİK

KARAMAN

MERKEZ

KARAMAN LİSESİ

S.ARABİSTAN-CİDDE

10

BEKİR

ŞENEL

A

SINIF/ALM.

KAYSERİ

İNCESU

TAHİRİNİ İLKÖĞRETİM OKULU

MÜNİH-NÜRNBERG

108

MUSTAFA

ÖZTÜRK

A

SINIF/ALM.

KAYSERİ

MELİKGAZİ

80.YIL CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU

STUTTGART

145

ÖMER

GENCASLAN

A

SINIF/ALM.

KAYSERİ

KOCASİNAN

YAVUZ SELİM İLKÖĞRETİM OKULU

KARLSRUHE

157

FATİH

BURAN

A

SINIF/ALM.

KAYSERİ

KOCASİNAN

CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU

KARLSRUHE

159

ŞEMİ

KOCAOĞLU

A

SINIF/ALM.

KAYSERİ

MELİKGAZİ

MEHMET KEMAL DEDEMAN İLKÖĞRETİM OKULU

HAMBURG

2

MEHMET

BOZYER

B

REHBERLİK/BAY

KAYSERİ

İNCESU

PARLAKLAR İLKÖĞRETİM OKULU

S.ARABİSTAN-CİDDE

4

AYŞENUR

MÜCAHİT

B

SINIF/BAYAN

KAYSERİ

MELİKGAZİ

N.FAZIL KISAKÜREK İLKÖĞRETİM OKULU

S.ARABİSTAN-MEDİNE

1

HARUN

ŞAHİN

B

TÜRKÇE/T.D.VE ED.

KAYSERİ

KOCASİNAN

İŞİTME ENGELLİLER MESLEK LİSESİ

S.ARABİSTAN-RİYAD

3

HABİBE

BARIŞ

C

EV EKONOMİSİ

KAYSERİ

MELİKGAZİ

BURHAN DİNÇBAL İLKÖĞRETİM OKULU

KKTC

2

SABİT

AYDIN

B

RESİM

KAYSERİ

KOCASİNAN

NUH MEHMET KÜÇÜKÇALIK ANADOLU LİSESİ

S.ARABİSTAN-MEDİNE

16

FERHAT

OLUKLU

A

SINIF/FRN.

KIRIKKALE

MERKEZ

HASAN ALİ YÜCEL İLKÖĞRETİM OKULU

FRANSA-PARİS

1

NESLİHAN

ALABAY

C

NAKIŞ

KIRIKKALE

MERKEZ

HALK EĞİTİM MERKEZİ

KKTC

25

CEMİL

ÇETİN

C

REHBERLİK

KIRKLARELİ

LÜLEBURGAZ

LÜLEBURGAZ İLKÖĞRETİM OKULU

KKTC

58

METİN

ÖZ

A

SINIF/ALM.

KOCAELİ

İZMİT

KULLAR KARTONSAN İÖO.

MÜNİH-NÜRNBERG

111

EKREM

KURT

A

SINIF/ALM.

KOCAELİ

GÖLCÜK

YAZLIK TABOSAN İÖO.

STUTTGART

23

BİLGİ

TEPELİ

A

SINIF/FRN.

KOCAELİ

KÖRFEZ

FAHRİ KORUTÜRK İÖO

FRANSA-STRASBOURG

36

RECEP

BOZKURT

A

SINIF/FRN.

KOCAELİ

İZMİT

KULLAR H.MUSTAFA ÖZSOY İÖ

FRANSA-STRASBOURG

50

NAZİF

UYSAL

A

SINIF/FRN.

KOCAELİ

GEBZE

MEHMET AKİF İLKÖĞRETİM OKULU

FRANSA-LYON

2

YILMAZ

AYDIN

B

FEN BİLGİSİ

KOCAELİ

DERRİNCE

DUMLUPINAR İÖO.

LİBYA-TRABLUS

2

HÜSEYİN

KULAKSIZ

B

MATEMATİK

KOCAELİ

KÖSEKÖY

AVNİ AKYOL İLKÖĞRETİM OKULU

S.ARABİSTAN-RİYAD

12

HALİL

TEKİN

B

SINIF/BAY

KOCAELİ

İZMİT

30 AĞUSTOS İLKÖĞRETİM

LİBYA-TRABLUS

3

ARİFE

ERMİN

B

SINIF/BAYAN

KOCAELİ

GÖLCÜK

ULUSLARARASI DOSTLUK İÖO.

S.ARABİSTAN-MEDİNE

8

SÜMEYYE YAŞAR

MOR

A

SINIF/ALM.

KONYA

MERAM

A.HAŞHAŞ İÖO

MÜNİH-NÜRNBERG

20

GÜNSELİ

DUMAN

A

SINIF/ALM.

KONYA

SELÇUKLU

OVA UN İÖO

MÜNİH-NÜRNBERG

50

MÜNİRE

DENİZ

A

SINIF/ALM.

KONYA

MERAM

MÜMTAZ KORU İÖO

MÜNİH-NÜRNBERG

59

MEHMET

KAHRAMAN

A

SINIF/ALM.

KONYA

MERAM

F.S.MEHMET İÖO

MÜNİH-NÜRNBERG

141

OSMAN FATİH

ELBERK

A

SINIF/ALM.

KONYA

MERAM

YAYLAPINAR İÖO

KARLSRUHE

170

ALİ OSMAN

ERTÜRK

A

SINIF/ALM.

KONYA

SELÇUKLU

ERTUĞRUL GAZİ İÖO

HAMBURG

172

MAHMUT

ÖZBAĞCI

A

SINIF/ALM.

KONYA

MERAM

ŞEYH ŞAMİL İÖO

HAMBURG

177

AHMET

ÖZKAN

A

SINIF/ALM.

KONYA

ALTINEKİN

MERKEZ İÖO

HAMBURG

180

FAHRİ

ÜSTÜN

A

SINIF/ALM.

KONYA

BOZKIR

BOYALI İÖO

HAMBURG

189

NECATİ

KIR

A

SINIF/ALM.

KONYA

EREĞLİ

TAŞAĞIL İÖO

MAİNZ

199

TURHAN

TÜRKOĞLU

A

SINIF/ALM.

KONYA

MERAM

İ.HAKKI KONYALI İÖO

İSVİÇRE-BERN

4

OYA

ARITÜRK VAROL

B

İNGİLİZCE

KONYA

MERAM

A.HAŞHAŞ İÖO

S.ARABİSTAN-CİDDE

27

HASAN

AKKAYA

C

REHBERLİK

KONYA

KULU

KULU MESLEKİ VE TEK.EĞT.MRK.

KKTC

14

İSMAİL

SARI

A

SINIF/ALM.

KÜTAHYA

MERKEZ

FATİH İÖO.

MÜNİH-NÜRNBERG

19

MUSTAFA

KANIK

A

SINIF/ALM.

KÜTAHYA

MERKEZ

YENİDOĞAN İÖO.

MÜNİH-NÜRNBERG

51

AHMET

TUTAM

A

SINIF/ALM.

KÜTAHYA

TAVŞANLI

BELEDİYE İÖO.

MÜNİH-NÜRNBERG

55

ŞERİFE

KIZIL

A

SINIF/ALM.

KÜTAHYA

MERKEZ

FUAT PAŞA İÖO.

MÜNİH-NÜRNBERG

3

VEYSEL

ZEYBEK

B

MATEMATİK

KÜTAHYA

MERKEZ

AND.TEK.L.VE EML.

S.ARABİSTAN-CİDDE

1

ÜMİT

OCAK

B

RESİM

KÜTAHYA

ŞAPHANE

CUMHURİYET ÇPL

S.ARABİSTAN-CİDDE

8

MUAMMER

TEKMEN

B

TÜRKÇE/T.D.VE ED.

KÜTAHYA

MERKEZ

AND.ÖĞRETMEN LİSESİ

GÜRCİSTAN-TİFLİS

123

ZEYNEP

ORTANCIL

A

SINIF/ALM.

MALATYA

MERKEZ

KARAKAVAK İLKÖĞRET.OK.

STUTTGART

7

YUSUF

EMİROĞLU

A

SINIF/FRN.

MALATYA

ARAPGİR

YAYLACIK İLKÖĞRETİM OK.

FRANSA-PARİS

3

KEMAL

ASLAN

B

SINIF/BAY

MALATYA

MERKEZ

100. YIL İLKÖĞRETİM OKULU

S.ARABİSTAN-RİYAD

7

HASAN

GÜLLER

B

SINIF/BAY

MALATYA

MERKEZ

M.AKİF ERSOY İ.Ö.O.

S.ARABİSTAN-CİDDE

10

MUSTAFA

DEMİR

B

SINIF/BAY

MALATYA

MERKEZ

TÜRKİYEM İLKÖĞRETİM OK.

LİBYA-TRABLUS

22

YUSUF

ERBAY

A

SINIF/FRN.

MANİSA

ALAŞEHİR

ULUDERBENT SABANCI İ.Ö.O.

FRANSA-STRASBOURG

1

A. ŞEREF

DOĞRAMACI

B

COĞRAFYA

MANİSA

ALAŞEHİR

HÜSNÜ ÖZAY İÖO.

S.ARABİSTAN-RİYAD

40

EMİN

DALAK

A

SINIF/ALM.

MARDİN

MİDYAT

MİDYAT GAZİ Y.İ.B.O

MÜNİH-NÜRNBERG

121

MEHMET TAHİR

ŞAHİN

A

SINIF/ALM.

MARDİN

MİDYAT

KOCATEPE İLKÖĞRETİM OKULU

STUTTGART

73

MUSTAFA

SIRLI

A

SINIF/FRN.

MARDİN

KIZILTEPE

ÇİTLİBAĞ KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU

BELÇİKA-BRÜKSEL

56

EMİNE SERPİL

EREZ

A

SINIF/ALM.

MERSİN

MERKEZ

ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU

MÜNİH-NÜRNBERG

100

CEVAHİR

GÜNAL

A

SINIF/ALM.

MERSİN

MERKEZ

BAHÇELİEVLER İLKÖĞRETİM OKULU

STUTTGART

125

HAYDAR

COŞKUN

A

SINIF/ALM.

MERSİN

SİLİFKE

NARLIKUYU İLKÖĞRETİM OKULU.

STUTTGART

164

HALİL

TORÇUK

A

SINIF/ALM.

MERSİN

MERKEZ

TOROSLAR İLKÖĞRETİM OKULU

HAMBURG

12

ALİME

DARILMAZ

A

SINIF/FRN.

MERSİN

MERKEZ

MİMAR SİNAN İLKÖĞRETİM OKULU

FRANSA-PARİS

66

SABRİ

KAPLAN

A

SINIF/FRN.

MERSİN

MERKEZ

IĞDIR KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU

BELÇİKA-BRÜKSEL

9

ADEM

BALADAN

B

SINIF/BAY

MERSİN

TARSUS

SAKARYA İLKÖĞRETİM OKULU

LİBYA-TRABLUS

1

YASEMİN

KAYAYURT

C

EV EKONOMİSİ

MERSİN

TARSUS

DUMLUPINAR HÜRRİYET İLKÖĞ.OK.

KKTC

2

ÜMİT

AKIN

B

DİN KÜLT.

MERSİN

ANAMUR

İMAM HATİP LİSESİ

 

S.ARABİSTAN-CİDDE

26

MEHMET

ASA

C

REHBERLİK

MERSİN

SİLİFKE

SİLİFKE REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ.

KKTC

84

YAŞAR

KEKİLLİ

A

SINIF/ALM.

MUĞLA

MİLAS

KETENDERE İÖO.

BERLİN

77

COŞKUN

KAZIL

A

SINIF/FRN.

MUĞLA

YATAĞAN

GÖKGEDİK İÖO.

BELÇİKA-BRÜKSEL

2

GÖNÜL

BABAYİĞİT

A

BEDEN EĞT.

MUĞLA

MERKEZ

75. YIL FEN LİSESİ

İNGİLTERE-LONDRA

6

VEYSEL

AYDIN

B

SINIF/BAY

MUŞ

HASKÖY

75. YIL CUMHURİYET İLKÖĞ. OKULU

S.ARABİSTAN-RİYAD

12

İLKER

ASLAN

A

SINIF/ALM.

NEVŞEHİR

AVANOS

KALABA KAZIM KARABEKİR İLKÖĞRETİM OKULU

MÜNİH-NÜRNBERG

88

İSMAİL

GÜNDÜZ

A

SINIF/ALM.

NEVŞEHİR

KOZAKLI

ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

BERLİN

106

ÖZDİLEK

KARATEKİN

A

SINIF/ALM.

NEVŞEHİR

MERKEZ

ALACAŞAR İLKÖĞRETİM OKULU

STUTTGART

11

MEHMET

KOŞAN

B

SINIF/BAY

NEVŞEHİR

MERKEZ

23 NİSAN İLKÖĞRETİM OKULU

LİBYA-TRABLUS

38

BİLÂL

BAYRAKTAR

A

SINIF/ALM.

NİĞDE

ÇAMARDI

KOCAPINAR 100.YIL İLKÖĞRETİM OKULU

MÜNİH-NÜRNBERG

62

ABDULLA ERGİN

DUMAN

A

SINIF/ALM.

NİĞDE

MERKEZ

MEMNUNE TÜRKER ALTUNCU İLKÖĞ.OK

MÜNİH-NÜRNBERG

72

NECMETTİN

UMUCU

A

SINIF/ALM.

NİĞDE

MERKEZ

ELMALI İLKÖĞRETİM OKULU

BERLİN

179

MUSTAFA

YILMAZ

A

SINIF/ALM.

NİĞDE

MERKEZ

EDİKLİ KASABASI ATATÜRK İLKÖĞ.OK.

HAMBURG

18

ERHAN

AKCAN

A

SINIF/FRN.

NİĞDE

ÇAMARDI

ELEKGÖLÜ KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU

FRANSA-PARİS

113

İBRAHİM

TARI

A

SINIF/ALM.

ORDU

PERŞEMBE

DOĞAN İLKÖĞRETİM OKULU

STUTTGART

133

ÖNER

EYÜPOĞLU

A

SINIF/ALM.

ORDU

GÜRGENTEPE

DÖŞEK ŞEHİT ERSİN ŞANLI İÖO.

KARLSRUHE

156

AZİZ

AYDIN

A

SINIF/ALM.

ORDU

FATSA

ASLANCAMİİ İLKÖĞRETİM OKULU

KARLSRUHE

6

SEFER

DEMİRCİ

A

SINIF/FRN.

ORDU

ÇAYBAŞI

AŞIKLI İLKÖĞRETİM OKULU

FRANSA-PARİS

1

SEDAT

ŞAŞMAZ

B

FEN BİLGİSİ

ORDU

ÇATALPINAR

ÇOK PROĞRAMLI LİSE

S.ARABİSTAN-MEDİNE

6

TEKİN

ÖZKAN

C

EV EKONOMİSİ

OSMANİYE

MERKEZ

NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OK.

KKTC

49

MUHAMMET

SARIOĞLU

A

SINIF/FRN.

RİZE

ÇAYELİ

SIRT İLKÖĞRETİM OKULU

FRANSA-LYON

72

METEHAN

GEDİK

A

SINIF/FRN.

RİZE

MERKEZ

KENDİRLİ FATİH İLKÖĞRETİM OKULU

BELÇİKA-BRÜKSEL

9

YAKUP

AYIŞIK

A

SINIF/ALM.

SAKARYA

HENDEK

YENİYÜZYIL İLKÖĞRT.OKULU

MÜNİH-NÜRNBERG

33

FAHRİ

KILIÇ

A

SINIF/ALM.

SAKARYA

AKYAZI

TOPAĞAÇ İLKÖĞRT.OKULU

MÜNİH-NÜRNBERG

39

KÖKSAL

ODABAŞ

A

SINIF/ALM.

SAKARYA

ADAPAZARI

ŞEH.ALİ BORİNLİ İLKÖĞRT.OK.M.E.M.

MÜNİH-NÜRNBERG

68

SERDAL

AKBAŞ

A

SINIF/ALM.

SAKARYA

HENDEK

KURTULUŞ İLKÖĞRT.OKULU

BERLİN

114

YILMAZ

ŞİŞMAN

A

SINIF/ALM.

SAKARYA

HENDEK

YENİYÜZYIL İLKÖĞRT.OKULU

STUTTGART

130

ADNAN

SARI

A

SINIF/ALM.

SAKARYA

ADAPAZARI

MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRT.OK.

KARLSRUHE

165

ATİLLA

YENİAY

A

SINIF/ALM.

SAKARYA

ADAPAZARI

CAMİLİ SAİT FAİK ABASIYANIK İÖO.

HAMBURG

SAYFA-3

 

YURT DIŞINDA GÖREVLENDİRİLEN