DUYURULAR


<<< geri   

nerdeyim

Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mülakat Sınavı

SIRA NO ADI SOYADI ÜLKE GR. BRANŞI YABANCI DİLİ GÖREV İLİ GÖREV İLÇESİ ADRESİ MÜLAKAT TARİHİ
201 ABDULLAH BEDİR A SINIF ALMANCA SAMSUN TERME SAKARLI ÇAMLIK İLKÖĞ.OKULU 17.06.2003
202 MUHAMMET İSLAM DAŞÇI A SINIF ALMANCA OSMANİYE MERKEZ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKÖĞRETİM OKULU 17.06.2003
203 SEBİLE GÜROCAK A SINIF ALMANCA MERSİN MERKEZ MERSİN TOROSLAR İLKÖĞRETİM OKULU 17.06.2003
204 ZEKERİYA MERCAN A SINIF ALMANCA MERSİN MERKEZ MERSİN İNÖNÜ İLKÖĞRETİM OKULU 17.06.2003
205 HASAN HÜSEYİN ÖZTAŞ A SINIF ALMANCA KIRIKKALE MERKEZ VALİ B.ÇELİK İŞİTME ENG.İLKÖĞR.OK. 17.06.2003
206 HASAN ÜNAL A SINIF ALMANCA KARABÜK MERKEZ FEVZİ ÇAKMAK İLKÖĞRETİM OKULU 17.06.2003
207 AYLA YENİTÜRK A SINIF ALMANCA İZMİR KARŞIYAKA CEMİL ATLAS İÖO 17.06.2003
208 ALİ ARİF DOĞAN A SINIF ALMANCA İSTANBUL ŞİŞLİ İZZETPAŞA İLKÖĞRETİM OK. 17.06.2003
209 MUSTAFA ALKAYA A SINIF ALMANCA HATAY ANTAKYA ŞENKÖY İLKÖĞRETİM OKULU 17.06.2003
210 DİLEK BÜLBÜL A SINIF ALMANCA BURSA OSMANGAZİ Z.GÖKALP İLKÖĞ. 17.06.2003
211 ALİ LELİK A SINIF ALMANCA ANTALYA MERKEZ TUGUT REİS İLKÖĞRETİM OKULU 17.06.2003
212 BEKİR ERDEM A SINIF ALMANCA ANKARA KAZAN HAMDİYE ÜNLÜ İÖO. 17.06.2003
213 İNCİSER GÖKGÖZ A SINIF ALMANCA ANKARA ALTINDAĞ HALK EĞİTİM MERKEZİ 17.06.2003
214 LEVENT YILMAZ A SINIF ALMANCA AFYON DİNAR ÇİÇEKTEPE İ.Ö.O. 17.06.2003
215 HURİYE NURLU ÖZDAYI A SINIF ALMANCA ADANA YÜREĞİR TAHSİLLİ İ.Ö.O. 17.06.2003
216 ORHAN HANBAY A SINIF ALMANCA ADIYAMAN MERKEZ ÇOKPINAR İÖO.ÖĞRT. 18.06.2003
217 CEMİL BOZKURT A SINIF ALMANCA ZONGULDAK EREĞLİ İ.Y.VE O.H.M.A-H.K.Y.KARD.İÖO. 18.06.2003
218 İLKNUR BAŞKAYA A SINIF ALMANCA TRABZON AKÇAABAT FINDIKLI İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
219 HAYDAR COŞKUN A SINIF ALMANCA MERSİN SİLİFKE SİLİFKE NARLIKUYU İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
220 DOĞAN BEKARLAR A SINIF ALMANCA MUĞLA KAVAKLIDERE MENTEŞE İÖO. 18.06.2003
221 İLKER ASLAN A SINIF ALMANCA NEVŞEHİR AVANOS KAZIM KARABEKİR İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
222 ABDURRAHMAN KOCAOĞLU A SINIF ALMANCA NEVŞEHİR GÜLŞEHİR FAKUŞAĞI İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
223 MEHMET TAHİR ŞAHİN A SINIF ALMANCA MARDİN MİDYAT KOCATEPE İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
224 ALİ OSMAN ERTÜRK A SINIF ALMANCA KONYA SELÇUKLU SELÇUKLU ERTUĞRUL GAZİ İÖO 18.06.2003
225 İSMAİL SARI A SINIF ALMANCA KÜTAHYA MERKEZ FATİH İ.Ö.O. 18.06.2003
226 MURAT TÜRKÜM A SINIF ALMANCA KOCAELİ KÖRFEZ KÖRFEZ HALK EĞİTİM MRK. 18.06.2003
227 HALİT KARDAK A SINIF ALMANCA KAHRAMANMARAŞ MERKEZ ZEKİ KARAKIZ İ.Ö.O. 18.06.2003
228 METİN DEMİR A SINIF ALMANCA İSTANBUL KAĞITHANE HACI ETHEM ÖKTEN İLKÖĞRT. 18.06.2003
229 GÜL SEMİZ A SINIF ALMANCA İSTANBUL KADIKÖY KEMAL BERKTAN İLKÖĞRET. 18.06.2003
230 ŞADİYE FIRLATAN A SINIF ALMANCA ESKİŞEHİR MERKEZ CAHİT KURAL İ.Ö.O 18.06.2003
231 LEMİA SERT A SINIF ALMANCA HATAY HASSA EĞRİBUCAK İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
232 LEVENT ÇAKIR A SINIF ALMANCA ÇORUM BAYAT ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
233 ŞENOL YAVAŞ A SINIF ALMANCA ÇANAKKALE BAYRAMİÇ EVCİLER ŞEHİT OSMAN ÖZKAN İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
234 ELİF AYSUN GÜZEL A SINIF ALMANCA ANTALYA ALANYA CİKCİLLİ İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
235 ZELİHA ÖZENÇ A SINIF ALMANCA AYDIN MERKEZ TEPEKÖY İÖO 18.06.2003
236 PERVİN KARAAĞAÇ A SINIF ALMANCA ANKARA MAMAK KUVAYİ MİLLİYE İÖO. 18.06.2003
237 GÜLÇİN KAMBEROĞLU A SINIF ALMANCA ANKARA KEÇİÖREN TEVFİK ÜNSAL İÖO. 18.06.2003
238 MURAT IŞIK A SINIF ALMANCA UŞAK MERKEZ ÇEVREKÖY İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
239 MEHMET BİTKİN A SINIF ALMANCA TRABZON KÖPRÜBAŞI KÜÇÜKDOĞANLI İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
240 NURAN KAYA A SINIF ALMANCA SAMSUN HAVZA ARSLANÇAYIRI KÖYÜ İÖO. 18.06.2003
241 NURAN ÖZTÜRK A SINIF ALMANCA MERSİN MERKEZ MERSİN ANAFARTALAR İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
242 FATMA GÜL ARZU BENDLER A SINIF ALMANCA SİİRT MERKEZ 75.YIL İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
243 KAĞAN ÖZTÜRK A SINIF ALMANCA KONYA SELÇUKLU SELÇUKLU TEPEKÖY İÖO 18.06.2003
244 ENGİN MONUŞ A SINIF ALMANCA KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞI KALEEVCİ İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
245 GÜNGÖR DAYI A SINIF ALMANCA KAYSERİ MELİKGAZİ MEHMET KEMAL DEDEMAN İLKÖĞRETİM OKULU 18.06.2003
246 ERHAN ÇELİK A SINIF ALMANCA İZMİR ÖDEMİŞ HATİPOĞLU MUSTAFA ERDEM İÖO 18.06.2003
247 ÖZLEN CEMİLE YAPAR A SINIF ALMANCA İZMİR MENEMEN EROL TARAKÇIOĞLU İÖO 19.06.2003
248 EYYUP UĞUR KARAYILMAZ A SINIF ALMANCA İSTANBUL ÇATALCA SAZLIBOSNA İLKÖĞRT. 19.06.2003
249 KADİR ÇOŞKUN A SINIF ALMANCA İSTANBUL ÜSKÜDAR ÇAMLICA İLKÖĞRETİM OK. 19.06.2003
250 RAMAZAN TUNCER A SINIF ALMANCA ERZİNCAN ÜZÜMLÜ ALTUNBAŞAK İLKÖĞ.OKULU 19.06.2003
251 ZEYNEP TAŞKIN A SINIF ALMANCA ANKARA KEÇİÖREN 23 NİSAN İÖO. 19.06.2003
252 AHMET DEMİREZ A SINIF ALMANCA ANKARA YENİMAHALLE MEMLİK KÖYÜ İÖO. 19.06.2003
253 AHMET GÜL A SINIF ALMANCA ANKARA SİNCAN TAYLAN ARASLI İÖO. 19.06.2003
254 ÖZCAN AYDIN A SINIF ALMANCA ANKARA MAMAK DUTLUK İÖO. 19.06.2003
255 GÜLTEN DİŞ A SINIF ALMANCA AFYON ÇOBANLAR ZAFER İ.Ö.O. 19.06.2003
256 NECMİYE ERBEĞİ A SINIF ALMANCA AFYON İHSANİYE GAZLIGÖL AKÖREN İ.Ö.O. 19.06.2003
257 RECEP KURT A SINIF ALMANCA SİNOP TÜRKELİ TURHAN İLKÖĞRETİM OKULU 19.06.2003
258 FATMA KOÇYILMAZ A SINIF ALMANCA KAYSERİ AKKIŞLA GÖMÜRGEN DERVİŞ ÇAKIRTEKİN İLKÖĞRETİM OKULU 19.06.2003
259 MANOLYA TÖREN A SINIF ALMANCA İZMİR FOÇA YENİFOÇA REHA MİDİLLİ İÖO 19.06.2003
260 MEHMET AKDEMİR A SINIF ALMANCA İZMİR KONAK KADİFEKALE İÖO 19.06.2003
261 ŞEBNEM GÖRAY A SINIF ALMANCA İSTANBUL ŞİŞLİ TALATPAŞA İLKÖĞRT. 19.06.2003
262 MUSTAFA KEMAL KÖÇEK A SINIF ALMANCA İSTANBUL ÜSKÜDAR TÜRKAN SEDEFOĞLU İLKÖĞRET.OK 19.06.2003
263 GELENGÜL ERKEN A SINIF ALMANCA ÇORUM ORTAKÖY KARAHACİP İLKÖĞRETİM OKULU 19.06.2003
264 BÜLENT KURNAZ A SINIF ALMANCA ÇORUM İSKİLİP ÇUKURKÖY İLKÖĞRETİM OKULU 19.06.2003
265 HASAN FEHMİ BOZ A SINIF ALMANCA BİNGÖL MERKEZ YENİKÖY İLKÖĞRETİM OKULU 19.06.2003
266 ERCAN SERBEST A SINIF ALMANCA BURSA OSMANGAZİ SÖNMEZ İLKÖĞ.OK. 19.06.2003
267 NEHİR BASAN A SINIF ALMANCA BURSA OSMANGAZİ HÜRRİYET BAŞÖĞ.İLKÖ 19.06.2003
268 ÖMER ERGİN A SINIF ALMANCA BALIKESİR MERKEZ KARESİ İ.Ö.O. 19.06.2003
269 DİLEK ERŞAN A SINIF ALMANCA ANTALYA KORKUTELİ KÜÇÜKKÖY İLKÖĞRETİM OKULU 19.06.2003
270 HİLAL SEZGİN A SINIF ALMANCA ANKARA ÇANKAYA MOHAÇ İÖO. 19.06.2003
271 GÜLPARE ÖZKAYA A SINIF ALMANCA ADANA YÜREĞİR Ş.ALİ GAFFAR OKAN İ.Ö.O. 19.06.2003
272 MURAT YILMAZ A SINIF ALMANCA ADANA YÜREĞİR YENİYAYLA İ.Ö.O. 19.06.2003
273 MUHAMMET ERDEM A SINIF ALMANCA ZONGULDAK ÇAYCUMA EMİRŞAH İÖO. 19.06.2003
274 NURŞİN YAVUZ A SINIF ALMANCA SAMSUN ÇARŞAMBA YEŞİLIRMAK MAH.FATİH İÖO. 19.06.2003
275 MUSA BUDAK A SINIF ALMANCA MERSİN MERKEZ MERSİN MİMAR SİNAN İLKÖĞRETİM OKULU 19.06.2003
276 ŞENGÜL EREN A SINIF ALMANCA MANİSA MERKEZ SARMA İÖO. 19.06.2003
277 MEHMET KÜÇÜK A SINIF ALMANCA KOCAELİ KÖRFEZ ANADOLU İÖO. 19.06.2003
278 ŞEMİ KOCAOĞLU A SINIF ALMANCA KAYSERİ MELİKGAZİ MEHMET KEMAL DEDEMAN İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
279 ESRA KOÇ A SINIF ALMANCA İZMİR MENEMEN ATATÜRK İÖO 20.06.2003
280 ÜMİT ÇİĞDEM A SINIF ALMANCA İSTANBUL BAĞCILAR M.E.V.60 YIL UÇANEVLER İLKÖĞRETİM OK. 20.06.2003
281 HAKAN NİZAMOĞLU A SINIF ALMANCA İSTANBUL BEŞİKTAŞ DİKİLİTAŞ MEHMETÇİK İLKÖĞRETİM OK. 20.06.2003
282 FATMA KANDAZ (DURSUN) A SINIF ALMANCA İSTANBUL KAĞITHANE CUMHURİYET İLKÖĞRT.OK. 20.06.2003
283 EBUBEKİR ÇAVDAR A SINIF ALMANCA ÇORUM UĞURLUDAĞ KIZAĞILI İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
284 HAVA ŞENTÜRK A SINIF ALMANCA ANKARA ÇANKAYA TİMUR İÖO. 20.06.2003
285 FATMA ÖZDEMİR A SINIF ALMANCA ANKARA ÇANKAYA MİSAK-I MİLLİ İÖO. 20.06.2003
286 HÜSEYİN ACAR A SINIF ALMANCA ANKARA ALTINDAĞ HÜSEYİN GÜLLÜ CEYLAN İÖO. 20.06.2003
287 NAZMİ GÜNEBAKAN A SINIF FRANSIZCA ADANA YÜREĞİR İ.SEFA ÖZLER İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
288 ÖZER EROĞLU A SINIF FRANSIZCA ANKARA SİNCAN CUMHURİYET İÖO. 20.06.2003
289 YAŞAR ERDEM A SINIF FRANSIZCA BALIKESİR HAVRAN KOCASEYİT YENİ İ.Ö.O. 20.06.2003
290 KENAN PALA A SINIF FRANSIZCA ZONGULDAK MERKEZ ÇATALAĞZI GAZİOSMANPAŞA İÖO. 20.06.2003
291 UĞUR TURAN A SINIF FRANSIZCA NEVŞEHİR ACIGÖL M.ZEKİ HANOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
292 İBRAHİM BAŞAR A SINIF FRANSIZCA KARAMAN AYRANCI KIRAMAN İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
293 GÜL TORUN A SINIF FRANSIZCA DÜZCE AKÇAKOCA KALKIN İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
294 NURETTİN KÖROĞLU A SINIF FRANSIZCA ERZURUM KÖPRÜKÖY ATATÜRK PANSİYONLU İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
295 ASUMAN ÖZCAN A SINIF FRANSIZCA ANKARA ALTINDAĞ HALK EĞİTİM MERKEZİ 20.06.2003
296 ALİ RIZA KUL A SINIF FRANSIZCA NEVŞEHİR AVANOS KAZIM KARABEKİR İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
297 SALİH DOĞAN A SINIF FRANSIZCA KIRIKKALE MERKEZ HASAN ALİ YÜCEL İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
298 MURAT HAYDAR KESEN A SINIF FRANSIZCA İZMİR KONAK SARIKAMIŞ İÖO 20.06.2003
299 HALUK TİRELİ A SINIF FRANSIZCA İSTANBUL KAĞITHANE ŞAİR YAHYA KEMAL İLKÖĞR.OK. 20.06.2003
300 FATMA ŞENKON A SINIF FRANSIZCA ANKARA ÇANKAYA ANKARA FEN LİSESİ 20.06.2003
301 HABİP ÇİFTÇİ A SINIF FRANSIZCA NEVŞEHİR MERKEZ YUNUS EMRE İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
302 NECLA BOZDAĞ A SINIF FRANSIZCA KONYA ILGIN ILGIN Ş.M.D.KAĞNICI İÖO 20.06.2003
303 VEDAT YALÇIN A SINIF FRANSIZCA ERZURUM SANAYİ EVRENPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
304 EMİNE ÜNAL A SINIF FRANSIZCA ANTALYA ELMALI ÖZDEMİR İLKÖĞRETİM OKULU 20.06.2003
305 NİHAT NAKİ KARAKON A SINIF FRANSIZCA ANKARA MAMAK ZEKİ TARTAÇ İÖO 20.06.2003
SAYFA 1            SAYFA 2         SAYFA3